Свежие комментарии
  Архивы

  postheadericon Відбір підручників для 9 класу

  Протокол  №  7

  засідання педагогічної ради

  Кам’янського ліцею

  від  13 січня 2022 року

  Голова  педагогічної  ради                           Лата  Г.М.

  Секретар  педагогічної  ради                       Медкова І.В.

  Присутні:  Лата Г.М., Толкачова С.І., Кондратенко О.П., Сумарокова Н.М., Веремєєнко К.М., Медкова І.В., Ляшенко А.В., Толкачов Г.В., Плис Н.Г., Плис В.І., Білоус О.І., Клига С.П., Лапіна М.П., Павлюшина Л.І., Саєнко Ю.О., Волошина І.С., Метасьова С.М., Марченко В.В., Берест А.В.

  Відсутня: — Шевцова В.Ю.

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про відбір і замовлення підручників для учнів 9 класу на 2022-2023 н.р.

  І. СЛУХАЛИ: Толкачову  Світлану Іванівну, заступника директора з НВР, яка повідомила, що відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.09.2020 №1001, відповідно до пункту 4 Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.01.2019 №41 (із змінами), з метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників новим поколінням підручників з навчальних предметів Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня згідно з переліками, які затверджені наказами Міністерства освіти і науки України від 30 09. 2021 №1049 та від 10.12.2021 №1341, з 10.01.2022 до 13.01.2022 вчителі закладу освіти ознайомилися з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 9 класу та на засіданнях професійних спільнот вчителів-предметників визначилися щодо замовлення підручників на 2022-2023 навчальний рік. За результатами обговорення складені переліки підручників для здійснення замовлення (додаються). Кількість учнів, що навчаються у поточному навчальному році у 6  класі — 18 і цей клас є найчисельнішим серед 5-8 класів.

  УХВАЛИЛИ:

   Затвердити         Результати вибору електронних версій   оригінал-макетів

  підручників         для  9 класу         (історія України, всесвітня історія, правознавство,інформатика), що додається.

   Затвердити         Результати вибору електронних версій   оригінал-макетів

  підручників         для 9 класу          для повторного видання       (алгебра, англійська мова, біологія, географія, геометрія, зарубіжна література, мистецтво, основи здоров’я, українська література, українська мова, фізика, хімія), що додається.

  Затвердити кількість підручників для учнів – 18  одиниць з кожного предмету.

  РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ:

  «за» — 19; «проти» — 0; «утримались» — 0

  Голова  педагогічної  ради:                                     Г.М.  Лата Секретар  педагогічної  ради:                                  І.В.  Медкова


  Комментарии запрещены.

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків