Свежие комментарии

  postheadericon Твоє здоров’я – твоє майбутнє

  Напередодні Дня фізичної культури і спорту з 7 по 11 вересня в нашому закладі пройшов Олімпійський урок і Олімпійський тиждень з метою пропаганди здорового способу життя і розвитку олімпійського руху в Україні.

  Протягом тижня було проведено наступні заходи. В усіх класах відбулися  бесіди про олімпійські види спорту та історію виникнення олімпійських ігор.

  Традиційними є легкоатлетичні змагання та змагання з міні — футболу, в яких взяли участь здобувачі освіти 5 — 11 класів.

  Дуже спекотно було на стадіоні, коли змагалися команди 9 – 11 класів. А ще спекотніше було наступного дня, коли змагалися за кубок здобувачі освіти 5 – 8 класів. Спекотно було не лише від палючого сонця, а й від атмосфери на футбольному полі. Нікому не хотілося віддавати перемогу, тому кожна гра закінчувалася серією пенальті.

   І в результаті перемогу здобули  в молодшій віковій категорії  команда 7 класу, в старшій – команда 10 класу.

  В спортивних змаганнях з метання м’ячика І місце серед хлопців здобули:  Приколота С. (7 клас) та Грушко М. (11 клас), серед  дівчат – Бабяк О. (6 клас) та Мельник Д. (8 клас).

  Зі стрибків у довжину з місця перемогу серед хлопців здобули Приколота С. (7 клас) та Грушко М. (11 клас), серед  дівчат – Донцова О. (7 клас) та Солодовник В. (8 клас).

  Кращими з легкоатлетичного бігу були хлопці  Брюховецький Д. (5 клас) та Грушко М. (11 клас), дівчата – Скиртач С. (8 клас) та Донцова О. (7 клас)

  Переможці нагороджені грамотами, а команди перехідними кубками.


  Комментарии запрещены.

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків