Свежие комментарии

  postheadericon Новий рік у нашій школі

  Зимові свята люблять і діти, і дорослі.Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне —чудес.

       21 грудня чарівне дійство завітало до учнів нашої школи. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті.

  Святкування Нового року у стінах школи проходили у 3 зміни: 1-4 класи, 5-8 класи та 9-11 класи.Новорічні свята — це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Активними учасниками на новорічних дійствах стали учні 8  та 9 класів під керівництвом педагога-організатора Шевцової В.Ю. та заступника з виховної роботи Кондратенко О.П..

  Відомі казкові персонажі – Баба Яга, Кікімора болотяна, Лісовик ,  Дід Мороз , Снігуронька, та багато інших завітали в гості до учнів, подарували море емоцій, гарного настрою, пісень і хороводів.

  Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам  1-4 класів за рахунок соціальної угоди між Кам’янською сільською радою (голова Плис В.І.)  та відділенням ім. Енгельса аграрного холдінгу «Укрлендфармінг» (керуючий  Віннік Я.С.)

  Для учнів 8-11 класів школи була організована Новорічна дискотека. Діти з задоволенням брали участь у конкурсах, грали, танцювали.

  Усі заходи, проведені у нашій школі, подарували море позитиву, море дитячих усмішок та гарний передноворічний настрій. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.


  Комментарии запрещены.

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків