Свежие комментарии

  postheadericon Звіт про роботу пришкільного табору «Smile»

  29.05  вже  вкотре  відчинив свої двері для учнів нашої школи  літній мовний табір »Smile». В цьому році в ньому відпочили 83 учні. З них — 33 пільгових категорій за бюджетні кошти, а 50 — за благодійні кошти СТОВ ім. Енгельса.

  В таборі працювали 5 загонів : «The Bells», «The Beatles», «The  Tigers», » The Sun flowers», «The Best».

  Мета роботи табору – організувати літній плідний та безпечний відпочинок дітей, пропагувати здоровий спосіб життя, підвищувати рівень розвитку комунікативних  , мовних здібностей, творчої активності, рівня вихованості, виховувати любов до рідного краю та до природи — була  реалізована через такі завдання:

  o        залучення дітей до соціального досвіду; до співпраці та співтворчості;

  o        залучення дітей до колективної та індивідуальної діяльності.

  Найважливішим питанням у роботі дитячого закладу відпочинку залишається охорона життя та здоров’я дітей. Протягом зміни вихователями проводились бесіди та інструктажі з техніки безпеки.

  Пріоритетними напрямками роботи табору є оздоровлення, виховання і розвиток дітей. Цьому сприяють:

  — ефективне використання природних ресурсів (сонячні та повітряні ванни,  фізичні вправи на свіжому повітрі);

  — збалансоване харчування (наявність у раціоні свіжих овочів, натуральних соків);

  — належна організація фізкультурно-оздоровчої роботи (спортивні змагання, рухливі ігри, походи, формування навичок безпечної поведінки);

  — дотримання режиму дня;

  — різноманітні виховні заходи.

   

   

  29.05. «День знайомства » розпочався з ранкової зарядки , яку провела учениця 8 класу Марченко Оксана.  Після сніданку діти вишикувались на лінійку , на  якій начальник табору (Кондратенко О.П.) ознайомила їх з розпорядком дня , правилами поводження в таборі , технікою безпеки. Потім були екскурсії  в природу , ігри на свіжому  повітрі  та  святковий обід.

  30.05 «День природи» . Цього дня діти ходили на екскурсії до криниці , на  гору,  до ставка, на луки, з метою вивчення фауни, ознайомлення з різноманітністю флори.

  Вихователі Шевцова В.Ю. ,Лапіна М.П., Запорощенко А.В.   провели  цікаву  екологічну гру  «Дивосвіт природи». Головними  дійовими особами були :  Матінка  Природа (Петренко І.) та квіточки (Горяник О, Червенко О., Щукіна Д., Рябуха В., Донцова О., Бутко С.,Зінченко Д .,  Куксенко К., Скиртач С. Беденко  У., Каркачова Л.).  Вікторину провели помічниці Мельник Д. та Кучеренко К.. Коли дійшла черга питань про тварин , з’явився в гості  трав’яний павук і дуже уважно слухав відповіді дітей.

  31.05. «День сорту».  С.П.Клига  провів  Олімпійський день бігу та змагання з футболу.

  Білоус О.І., Клига О.П. , Плис Н. Г. провели аукціон ігор.

  01.06. «День захисту Дітей».  Сьогодні в таборі  день почався з розучування табірного танцю.  Відбулася              «Подорож в країну Літляндію » .На лоні природи діти складали вірші  про рибок, сонечко, літо і щасливе дитинство.  Для учнів молодших класів в Будинку культури організовано перегляд мультфільмів, стрибки на батуті. Під гаслом «Мирна країна –щаслива дитина » пройшов конкурс малюнків на асфальті.

  04.06. «День   здоров’я».

  На протязі дня працював  «Кабінет веселої поліклініки», в якому кожен бажаючий міг спробувати себе в ролі лікаря. Прийом вели і терапевти , і травматологи, і педіатри ,і  ЛОР. А потім вилікувані пацієнти взяли участь у грі  «Естафета здоров’я ».

  05.06. « День казки». Цього  дня   «смайлики»  погралися в казкові ігри, малювали ілюстрації до улюблених казок,виразно читали і  інсценізували  казки  «Колобок»  та  «Курочка Ряба».

   

  06.06. «День малої Батьківщини» в таборі «Smile» розпочався з екскурсії до шкільного   краєзнавчого  музею .Потім діти зробили екскурсію по селу,відвідавши визначні місця. Вихователі Плис Н.Г., Запорощенко А.В. провели інтелектуальну гру  «Українці чи україночки ?»  та  виховний захід «Конституція України  в моєму житті»

  7 червня  учні 5-8 та 10-х класів  взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл” (“Джура -2018”).

  Гра була цікавою і складною. Це і конкурс строю та пісні “Впоряд”, в якому команди «Нічна варта » (8  кл.)  та  «Орлята» (10 кл.) посіли  I місце, і військова смуга перешкод (I місце «Нічна варта » (8  кл.), і патріотично-мистецький конкурс “Ватра”. Діти взяли участь у конкурсі стрільби , в інтелектуальному змаганні знавців історії «Відун» (посіли  I місце 5 і 10 кл), продемонстрували  вміння справжніх рятівниківв конкурсі з медичної підготовки   команда «Соколи «(7 кл.),  з топографічної підготовки  загін «Козаки » (6 кл.).

  Програма гри була дуже насиченою, але діти , виявивши згуртованість , наполегливість і неабияку волю до перемоги, досягли гідних результатів. Перемогла команда «Орлята» (10 кл.) Друге місце розділили загони «Козаки» та  «Соколи». На третьому місці — «Нічна варта». Переможці отримали грамоти та солодкі подарунки. А таборяни активно вболівали за старших товаришів.

  08.06. В « День роботи «Школи безпеки»»    смайлики переглянули Мультфільм «Абетка безпеки », потім показали свої знання у вікторині –грі «Корисно-шкідливо» та успішно провели брейн-ринг «Як зберегти своє здоров?я».

  11.06.  « День  туриста»    проходив під гаслом «Турист завжди стежку знайде!». Кожен загін пішов у своєму напрямку: до ставка, на крейдяну гору, до криниці. В поході діти відпрацьовували навички орієнтування на місцевості, користування компасом та ін..

  12.06.  « День  квітів»    дуже сподобався дітям. На природі таборяни зіграли у гру «Квітка-семибарвиця», взяли участь у параді віночків.Ніхто не залишився байдужим -навіть маленька собачка Бусинка,якій сподобався віночок Фоменко К. Вертаючись з походу смайлики поклали квіти до братської могили.

  13.06.  « День  гумору»  відбувся  у пришкiльному таборі “Smile”  під назвою «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!»

  З метою зацікавлення та створення хорошого настрою дітей, в оздоровчому таборі проводилась «Весела гуморина» ,яка піднімала настрій та викликала посмішку. Тому вихованці табору багато та щиро сміялися, переглядаючи цікаві гумористичні номери, які разом з дітьми підготували вихователі.

  14.06. В « День  романтики»  таборяни помандрували в Хустинкове містечко. Грали в ігри,проводили конкурси з хустинкою.  Пройшов танцювальний конкурс (хлопчики та дівчатка показували свої танцювальні здібності).

  15.06. В « День  закриття табору» відбувся  екологічний квест. В певній послідовності діти проходили етапи гри. А переможців чекав скарб. Набігавшись,таборяни з апетитом вмолотили смачний обід.

  На лінійці підведено підсумки і нагороджені найактивніші смайлики.

   


  Комментарии запрещены.

  Comprendre les medicaments generiques - uksubscribe.com
  
  Ми в мережі
  Розклад уроків