Свежие комментарии

  postheadericon Плекаємо патріотів України

                    День захисника України – це свято тих, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати звитяги предків, які своїми ратними звершеннями здобули нашу свободу і незалежність. До цього дня ми готувалися заздалегідь. В першу чергу, учні відвідали і привітали ветеранів Другої Світової війни Сущого І.М. , Медкову Є.Л.. Ці люди і зараз горді тим, що свою молодість віддали захисту Вітчизни. Вони підтримують поривання сучасної молоді у національно – патріотичному ставленні до України.
  На кращих зразках героїчної історії країни, славних бойових традиціях в кожному класі пройшли виховні години на патріотичну тематику : «Україна – земля героїчного народу», «Славні сини України», «Ми козацького роду», та інші. Діти та батьки мали змогу переглянути експозицію «Нескорені духом» в шкільному музеї, завідуюча Плис Н.Г.. Із захопленням учні 8 – 9 класів взяли участь у конкурсній програмі «Я люблю Україну», яку провела шкільний бібліотекар Марченко В.В. Найспортивніші і найкмітливіші юнаки 5 – 11 класів радо змагалися у патріотично — спортивній грі «Сила нескорених», організованою разом з сільським бібліотекарем Клигою О.П.. Першість хотіли здобути всі. І понеслись учасники один за одним, долаючи різні перепони. Вони показали свої знання з історії Вітчизни, власну силу і спритність. І підтвердили, що вони у майбутньому будуть надійними захисниками держави.
  Ще зранку 13 жовтня школа наповнилася ароматами свіжої випічки. Всі несли різні солодощі. Школярі активно взяли участь у виставці тематичних малюнків. Юні майстрині виготовили обереги, браслети в стилі національної символіки. Відразу по селу прокотилася чутка , що після уроків учні відвідають прикордонну заставу с. Ганусівки. Бабусі винесли до шкільного автобуса свіжі пиріжки.
  Діти привітали зі святом та подарували прикордонникам, учасникам АТО подарунки, виготовлені своїми руками. Атмосфера зустрічі була святкова, оскільки вітали авторськими віршами. Діти отримали задоволення від екскурсії по території застави, спортивного азарту збирання та розбирання автомату. Тренувалися навіть дівчата! Прикордонники в свою чергу запросили гостей до святкового столу.


  Комментарии запрещены.

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків