Свежие комментарии
  Архивы

  Октябрь 2021

  postheadericon Дистанційне навчання

  З 18 жовтня наш заклад перейшов на дистанційну форму навчання. Вона здійснюється з використанням електронної освітньої платформи classrооm, комунікаційних онлайн сервісів та інструментів — ZOOM, Viber, з використанням національної освітньої платформи «Всеосвіта» та українського освітнього онлайн-порталу «На Урок». Затверджений розклад навчальних занять в режимі онлайн. Навчальні матеріали для дистанційного навчання доступні для здобувачів освіти.

  postheadericon «З козаків візьмемо приклад»

  До Дня Захисників та Захисниць України дівчатка та хлопчики показали свою спритність, винахідливість та витривалість у змаганнях «З козаків візьмемо приклад». Цікава та напружена була боротьба між командами. В результаті дівчатка здобули перемогу.

  postheadericon Тиждень толерантності

  На засіданні ради учнівського самоврядування було вирішено провести тиждень Толерантності. Понеділок почався з ознайомлення з планом роботи на тиждень. Девіз понеділка «День поваги, добра та терпіння». Члени учнівського самоврядування взяли інтерв’ю: «Ввічливість — це…», «Толерантність — це …». Всі діти знають, що таке ввічливість, та не всі знають, що таке толерантність. Тому завданням на тиждень було донести, як жити у світі різних людей та ідей, виявляти свою точку зору, але при цьому адекватно сприймати думки інших людей, не порушуючи їх права та свободу. Крім того проведено бліц — опитування «Чи живе в нашій школі толерантність?».

  Заходи вівторка відбулися під гаслом «День тактовності»:- арт — тренінг «Якого кольору толерантність?»;- фотоакція — smile «Подаруй світу усмішку»;- тематичні години спілкування «Що таке толерантність?»

  Середа — це «День ввічливості». Протягом цього дня тривала акція «Відчини двері добру». Кожен клас створив добірку кращих рецептів толерантності. Класні керівники ознайомили дітей з Декларацією Відповідальності людини.

  Тиждень завершився «Днем взаєморозуміння». Члени учнівського самоврядування провели бліц — опитування «Найтолерантніший вчитель закладу». Більшість голосів діти віддали за Білоус Олену Іванівну.Класні колективи взяли участь у конкурсі «Складаємо сенкан».

  postheadericon Бібліотечний урок

  В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек Марченко В.В. разом з вчителем історії Плис Н.Г. провели урок «Мій край — моя історія жива». Бібліотечний урок проводився на базі шкільного краєзнавчого музею та бібліотеки закладу.

  postheadericon «Квітуча вдячність визволителям»

  Сьогодні діти висаджували цибулинки тюльпанів, нарцисів, гіацинтів біля меморіалу загиблим воїнам — односельцям.

  Андрій Матвєєв з 5 класу приніс з дому цибулини білих нарцисів в пам’ять про свого прадідуся Приколоту Федора Васильовича, який захищав нашу землю в 1941 – 1945 роках. Федір Васильович повернувся живим додому. Все життя працював у колгоспі. Мав велику дружну родину. Був шанованою людиною в нашому селі. Згадував про війну багато, але дітей і онуків закликав завжди жити в мирі і злагоді.Костя Палькін з 5 класу приніс з дому цибулини білих нарцисів в пам’ять про свого прадідуся Овчаренка Якова Свиридовича – старшого сержанта – розвідника, який захищав нашу землю в 1941 – 1945 роках. Яків Овчаренко був нагороджений орденом Вітчизняної війни, орденом Червоної зірки. В цій страшній війні вижив, дійшов до Берліна. Повернувся в рідний край. Помер в 1971 році. Похований в селі Булавинівка. Герасімова Альбіна учениця 5 класу принесла цибулини червоних тюльпанів в пам’ять про своїх прадідусів. Скиртач Ігнат Петрович захищав нашу землю в 1941 – 1943 роках. Загинув в бою. Захаров Андрій Вікторович захищав нашу землю в 1941 – 1945 роках. Повернувся живим додому. Все життя працював шофером . Кондратенко Ольга Петрівна принесла цибулини білих нарцисів в пам’ять про свого дідуся Приколоту Анастасія Романовича, який загинув в 1941 році, захищаючи нашу землю.

  postheadericon Щоб зеленіли ліси

  Протягом вересня та жовтня здобувачі освіти нашого закладу збирали насіння липи, каштану і дуба для висівання та створення нових лісів на території району.

  postheadericon Рада учнівського самоврядування

  Сьогодні відбулося засідання ради учнівського самоврядування, на якому розглядалися планування роботи та профілактика булінгу в учнівському середовищі.

  postheadericon З Днем працівника освіти

  Напередодні Дня Вчителя здобувачі освіти нашого закладу підготували святковий концерт «Прийміть наші вітання».

  rbt
  rbt

  postheadericon День людей похилого віку

  В рамках акції «Ми — поруч» здобувачі освіти відвідали людей похилого віку.

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків