Свежие комментарии
  Архивы

  Сентябрь 2021

  postheadericon Тиждень дорожнього руху

  В рамках тижня безпеки дорожнього руху в молодших класах проведено захід «Подорож у країну дорожніх знаків». Діти розглядали запропоновані малюнки і аналізували небезпечні ситуації, самі намалювали малюнки на тему «Дорожні знаки — наші друзі», розгадували загадки, послухали хвилинку — цікавинку про транспорт, дізналися більше про дорожні знаки, грали в гру «Передай жезл — скажи правило» , провели руханку, подивилися мультфільм. В кінці зустрічі діти побажали один одному бути обачними на дорозі.

  postheadericon День партизанської слави

  Сьогодні в багатьох населених пунктах України увічнюють подвиг партизан-підпільників. Вчитель історії Плис Н. Г. провела екскурсію до шкільного музею для десятикласників. Цьому Дню були присвячені змагання з шахів серед здобувачів освіти 5 — 11 класів. Учасники змагань показали високу активність та згуртованість.

  postheadericon День Миру

  З нагоди Дня миру в нашому закладі було проведено ряд тематичних заходів. Першокласники розфарбовували розмальовки «Ми-за мир!», учні 2 — 4 класів взяли участь у флешмобі «Голуб миру», а десятикласники вшанували пам’ять односельців — партизанів покладанням квітів.Щиро бажаємо всім мирного неба.

  rbt
  rbt

  postheadericon День народження електронного «Смайлика»

  Діти виготовили веселі кольорові смайлики та подарували своїм друзям разом з гарним настроєм.

  postheadericon Всесвітнього дня прибирання

  Дружною командою: учні, вчителі та працівники закладу долучилися до Всесвітнього дня прибирання. Очистили територію старого шкільного садка, парку, криниці, пришкільну ділянку та територію рідної школи.

  postheadericon Щедрість рідної землі

  Діти нашого закладу власноруч створили вироби з природного матеріалу.

  postheadericon Олімпійський тиждень

  На цьому тижні ми відкрили чергову сторінку в спортивному житті закладу. Ми почали Олімпійські ігри з урочистої церемонії відкриття. Право винести прапор мали переможці малих олімпійських ігор минулого року: це команда юнаків 11 класу, яка перемогла в змаганнях з міні – футболу між учнями 9 – 11 класів (капітан – Донцов Артем), команда хлопців 8 класу перемогла в змаганнях з міні – футболу між учнями 5 – 8 класів (капітан -Журавльов Олег), Приколота Сергій, який здобув перемогу з метання м’ячика та зі стрибків у довжину з місця (8 клас) серед хлопців, серед дівчат перемогу з метання м’ячика здобули – Бабяк Олександра (7 клас) та Мельник Діана (9 клас). Донцова Оля (8 клас) та Вертегел Каріна (10 клас) перемогли у стрибках у довжину з місця. Кращими з легкоатлетичного бігу був Брюховецький Даніїл (6 клас) , дівчата – Скиртач Світлана (9 клас) та Донцова Оля. (8 клас).Підняв настрій присутнім запальний танок дівчат — черлідерів.Ми запрошуємо всіх у країну спорту, у країну Олімпійських ігор.

  Першими змагалися футболісти за кубок. Особливо запекла боротьба відбулася між командами 5 — 8 класів. Ніхто не хотів поступатися перемогою, тому кожна зустріч закінчувалася серією пенальті. В результаті перемогли учні 8 класу. А серед юнаків 9 — 11 класів — десятикласники.

  В троєборстві змагалися учні 5 — 9 класів, а в чотириборстві — 10 — 11 класи. Вітаємо переможців !

  Серед учнів 5 – 7 класів (хлопці)Скибу Артема (7 клас) – І місцеБрюховецького Данііла (5 клас) – ІІ місце, Чумака Станіслава (7 клас) – ІІІ місцесеред учнів 5 – 7 класів (дівчата)Горяник Олександру (7 клас) — І місцеЩукіну Дашу (5 клас) – ІІ місцеКопіцу Анастасію (7 клас) – ІІІ місцесеред учнів 8 – 9 класів (хлопці)Журавльова Олега (8 клас) – І місцеПриколоту Сергія (8 клас) – ІІ місцеАгаку Владислава (8 клас) – ІІІ місцесеред учнів 8 – 9 класів (дівчата)Скиртач Світлану (9 клас) — І місцеДонцову Ольгу (8 клас) – ІІ місцеГоряник Альону (9 клас) – ІІІ місцесеред учнів 10 – 11 класів (хлопці)Беденка Артема (10 клас) – І місцеСкибу Олексія (11 клас) – ІІ місцеБутка Володимира (10 клас) – ІІІ місцесеред учнів 10 – 11 класів (дівчата)Вертегел Каріну (10 клас) — І місцеШаповалову Дар’ю (10 клас) – ІІ місцеЖивотовську Альону (7 клас) – ІІІ місце

  postheadericon Нарешті в нас сьогодні свято !


  День знань — це особливий урочистий і зворушливий день, адже саме з нього починається шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

  Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів.

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків