Свежие комментарии
  Архивы

  Май 2021

  postheadericon Свято Останнього Дзвоника

  Ось і пролунав останній шкільний дзвоник, залишаючи позаду ще один навчальний рік. Для учнів 1 — 10 класів — це веселий дзвоник на канікули. А для випускників — трохи сумний, але бентежний, бо попереду доросле життя… Любі наші випускники, ідіть впевнено вперед, домагайтеся всього про що мрієте. Щастя вам і удачі! Ми віримо, що у вас все обов’язково вийде!

  rbt

  postheadericon «Особиста цінність та безпека»

  Сьогодні, 21 травня, заступник директора з виховної роботи, Кондратенко О. П. та педагог — організатоор Шевцова В.Ю. провели урок в 7, 8 та 9 класах на тему «Особиста цінність та безпека».

  postheadericon Результати виборів

  За підсумками голосування Президентом учнівського самоврядування більшістю голосів було обрано учня 10 класу Грицюка Андрія.Вітаємо новообраного президента з перемогою, бажаємо успіхів, цілеспрямованості, натхнення, активної і плідної роботи, яка сприятиме демократизації та покращенню життя закладу.

  postheadericon «Із бабусиної скрині»

  У День Вишиванки наш заклад ошатно вбрався у різнобарв’я. Виставка називається «Із бабусиної скрині». Вчителі закладу поділилися ручною роботою своїх мам, бабусь, тіток. На подвір’ї закладу діти у вишиванках виконали флешмоб.

  postheadericon Вибори Президента учнівського самоврядування

  Сьогодні відбулися вибори Президента учнівського самоврядування. В голосуванні взяли участь здобувачі освіти 5 — 11 класів та вчителі закладу. Лічильна комісія підбила підсумки виборів.

  postheadericon «Безпечне колесо»

  Сьогодні в рамках тижня безпеки життєдіяльності та тижня безпеки дорожнього руху в нашому закладі відбулися змагання юних учасників дорожнього руху «Безпечне колесо» серед здобувачів освіти 4 – 6 класів.

  postheadericon Передвиборча кампанія розпочалася

  Згідно Статуту учнівського самоврядування в нашому закладі розпочалася передвиборча кампанія. Охочих позмагатись за крісло президента виявилося 5 осіб.

  postheadericon Лунає Перемогою травень квітучий

  Напередодні Дня перемоги в нашому закладі пройшла низка традиційних заходів: святкова хода з покладанням квітів та гірлянди до стели загиблим воїнам, зустрічі і привітання дітей війни, майстер-клас з декоративно-прикладного мистецтва «Голуб миру у дитячих долонях» (2 клас), творча майстерня «Символ свята» (1 клас), бібліопікнік «Уклонімось низько до землі тим хто буде вічно в серці жити» (5 клас), екскурсії до шкільного музею «Наш край в роки війни» (4 та 10 класи), літературно-історичний захід «Лунає Перемогою травень квітучий», конкурс малюнків « Це наша пам’ять».

  postheadericon Вітаємо учасників та переможців гри «Соняшник».

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків