Свежие комментарии
  Архивы

  Апрель 2021

  postheadericon День охорони праці

  До Дня охорони праці в нашому закладі пройшло комплексне об’єктове тренування, метою якого була практична перевірка здатності учнів та персоналу діяти за сигналами оповіщення та при виникненні НС техногенного характеру.

  postheadericon «Чорнобильська палітра»

  До 35 — ої річниці Чорнобильської трагедії наші вихованці мали змогу переглянути світлини і відеосюжети тих подій, намалювати малюнки, здійснити віртуальну екскурсію до музею «Чорнобиль», старшокласники взяли участь в анкетуванні «Що я знаю про Чорнобиль».

  postheadericon Прибирання в сільському парку

  Сьогодні педагогічний колектив та здобувачі освіти нашого закладу долучилися до акції «Чисте довкілля» і прибрали в сільському парку.

  postheadericon «Стаємо еко — відповідальними»

  Шевцова В.Ю. провела тренінг з дев’ятикласниками «Стаємо еко — відповідальними». Діти розповідали про свої еко — вчинки, вчилися сортувати сміття. Дізналися, як довго розкладається сміття та як воно утилізується в Україні.

  postheadericon Зелене будівництво України!

  Ми долучилися до Зеленого будівництва України! На території шкільного подвір’я здобувачі освіти висадили 22 плодових дерева, квіти.

  postheadericon «Наш вибір — екосумки»

  До Всесвітнього Дня Землі та з нагоди 30- річчя Незалежності України в нашому закладі відбулося дефіле за участі здобувачів освіти 3, 6 – 9 класів «Наш вибір — екосумки».

  All-focus

  postheadericon «Чисте довкілля»

  Колектив нашого закладу долучилися до акції «Чисте довкілля».

  postheadericon День сміху

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків