Свежие комментарии
  Архивы

  Март 2021

  postheadericon «Шкідливі звички — знак біди»

  29 березня Шецова В.Ю. провела тренінг для здобувачів освіти 9 — 11 класів «Шкідливі звички — знак біди». Діти створили колаж «Дракон», який символізує шкідливі звички, пояснили за допомогою асоціацій, до чого може призвести зловживання згубними звичками. Написали причини, чому підлітки вживають алкоголь, наркотики та сигарети та на кожну причину знайшли альтернативу, вирішували проблемні ситуації, пройшли тестування «Чи зможеш ти встояти?», брали участь в конкурсах, зробили певні висновки. В кінці зустрічі побажали собі і друзям здоров’я та не забувати про життєві цінності

  rbt
  rbt
  rbt

  postheadericon Мої права

  XV (ювілейний) Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України в нашому закладі.

  postheadericon Свято зустрічі птахів

  Сьогодні вчитель біології Кондратенко О.П. провела для семикласників квест «Свято зустрічі птахів». Діти здійснили подорож до Пташиної країни, а зупинки, які відвідали, стали станціями нових знань та розваг,з захопленням відгадували загадки, складали прислів’я,дізнавались цікаві факти про птахів, грали в гру «Ластівка».На свято завітав батько одного з учнів, Христюк В.А.,який підтримував команди.Здобувачі освіти змайстрували шпаківні, щоб зустріти маленьких провісників весни.

  postheadericon «Пожежі краще запобігти»

  «Пожежі краще запобігти» — під таким гаслом на цьому тижні пройшов конкурс в нашому закладі.

  postheadericon Білокуракинський професійний аграрний ліцей запрошує

  postheadericon Шевченківський тиждень

  Перегляд відео в 11 класі «Тарас Шевченко — постать крізь століття», усний журнал в 4 класі «Ім’я Шевченка на карті України».

  postheadericon Вшановуючи Шевченка

  9 березня відзначаємо день народження класика української поезії, символу українського національного духу –Тараса Шевченка. До цієї події в нашому закладі проводиться низка заходів: тематичні години спілкування в 6 класі — «Пророк Кобзар», в 9 класі — «Художник слова та пензля», літературна відео-година «Шляхами великої долі» в 2 класі, літературна гостина «Зустріч з Шевченком» у групі подовженого дня, бесіда в 5 класі «Ми – з Кобзаревого роду», літературна виставка в бібліотеці. Діти малювали ілюстрації до творів Шевченка, декламували вірші, дізнавалися цікаві факти з життя та творчості Тараса Шевченка.

  postheadericon На передодні жіночого свята

  Для кожної людини найріднішою є мама. Напередодні жіночого свята здобувачі нашого закладу почали виготовляти подарунки, в які вклали свою любов і пошану. Всі знають, що найкращий подарунок — це подарунок, зроблений своїми руками.

  postheadericon «Невідоме про відоме»

  «Невідоме про відоме: життєве і творче кредо Лесі Українки» — так називався відкритий урок Білоус О.І. у 10 класі, присвячений 150 — річчю з дня народження великої поетеси. Діти здійснили подорож сторінками біографії Лесі Українки. Засобами художнього слова , музики та пісні відчули велич таланту та сили духу поетеси.

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків