Свежие комментарии
  Архивы

  Февраль 2021

  postheadericon До 150 — річчя з Дня народження Лесі Українки

  До дня народження Лесі Українки Медкова І.В. провела мовно — літературну пізнавально — конкурсну програму «Лесине слово вічне» для учнів 5 — 6 класів. Діти згадували та поглиблювали знання з біографії письменниці, декламували вірші, співали пісень. Захід продовжився лицарським турніром між командами. Діти залюбки брали участь у конкурсах. Всі учасники нагороджені медальками.

  postheadericon «Мовознавчий вояж»

  До Міжнародного дня рідної мови в 7 класі Сумарокова Н.М. провела гру — квест «Мовознавчий вояж». Захід розпочався тим, що Зінченко Д. та Куксенко К. розповіли цікаві факти про мову. Кожна команда отримала маршрутний лист, згідно якого учасники виконували різноманітні завдання.

  postheadericon Флешмоб «Знаю, люблю, шаную»

  21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. Здобувачі освіти нашого закладу взяли участь у загальношкільному флешмобі «Знаю, люблю, шаную». Головним символом свята стало «Дерево рідної мови», на кожній квіточці якого діти написали вислови про мову.

  postheadericon «Клуб веселих та кмітливих»

  До Дня рідної мови Лапіна М. П. провела відкритий захід «Клуб веселих та кмітливих». Між собою змагалися команда «Мовники’ та» Розумники». Діти вгадували ребуси, утворювали слова, змагалися в швидкості мислення, брали участь у конкурсі » Показуха», співали, розказували вірші та гуморески.

  postheadericon Акція «Ангели пам’яті»

  Вшановуючи пам’ять героїв Небесної Сотні, здобувачі освіти нашого закладу долучились до акції «Ангели пам’яті» .
  Під час акції школярі виготовили білих паперових ангелів та розвісили їх на деревах в пам’ять про розстріляних героїв революції.

  postheadericon Афганістан – вічний біль і вічна пам’ять

  До Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та виведення колишніх радянських військ з республіки Афганістан в нашому закладі проведені змагання з волейболу між здобувачами освіти 8 — 11 класів. І місце зайняли дев’ятикласники, на ІІ місці — здобувачі освіти 8 класу, ІІІ місце — 11 клас. Команда вчителів та працівників закладу зіграли з командою — переможцем в нічию.

  postheadericon «Зроби валентинку—подаруй друзям щасливу хвилинку»

  День святого Валентина. Це свято не так давно з’явилось в нашому календарі, але відразу завоювало багато прихильників, бо кожна людина хоче кохати і бути коханою. І розбишака-хлопчик, що привертає увагу дівчинки-відмінниці, смикаючи її за кіску, і старшокласниця, що пускає бісики в бік зосередженого юнака, і підлітки, що спілкуються в інтернеті.Прийшлася до смаку і традиція дарувати валентинки. Напередодні свята всіх закоханих здобувачі освіти нашого закладу долучились до флешмобу «Зроби валентинку—подаруй друзям щасливу хвилинку».

  postheadericon День безпечного інтернету

  До Дня безпечного інтернету в нашому закладі проведено такі заходи:- в 10 класі — тематичний урок «Інтернет», під час якого здобувачі освіти подивилися фільм «Думай про життя», ознайомилися з маніпулятивним впливом медіа та взяли участь в опитуванні про використання інтернет — ресурсів;- в молодших класах проведено бесіду «Інтернет в нашому житті», з захопленням діти подивилися мультфільм «Найжахливіший тиждень Петрика»;-в 9 класі — Урок – практикум «Зворотній бік Інтернету»- одинадцятикласники взяли участь у Всеукраїнському онлайн — уроці «Онлайн — енергія для найкращого інтернету»

  postheadericon Бібліотечний урок

  В п’ятницю Марченко В. В. провела бібліотечний урок «Книги про тварин» для учнів 2 класу.

  postheadericon До уваги батьків

  Меню на сьогодні, 05.02.21:

  1. Суп молочний пшоняний.

  2. Пюре картопляне, риба смажена, салат з моркви та яблука.

  3. Компот.

  4. Яблуко.

  5. Хліб.

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків