Свежие комментарии
  Архивы

  Январь 2021

  postheadericon Герої Крут

  Сьогодні День пам’яті Героїв Крут – однієї з трагічних сторінок в історії української визвольної боротьби 1917-1921 рр. В нашому закладі вшанували пам’ять київських студентів, які стали жертвами нерівного бою проти армії більшовиків біля селища Крути Чернігівської області.

  postheadericon ВІТАЄМО !

  Вітаємо переможців конкурсів «Український сувенір», «Новорічна композиція», акції «16 днів проти гендерного насильства» та проєкту «Енотік». Бажаємо успіхів, удачі, не зупинятися на досягнутому. Надалі тільки так і тримати!

  postheadericon Трагедія Голокосту

  Трагедія Голокосту – це не тільки частина історії євреїв, це частина Всесвітньої історії. Десятиліттями це була для нас закрита тема. Сьогодні наше покоління не повинне лише акцентувати увагу на страхіттях Голокосту. Ми не можемо його відчути всім єством, як ті, хто вижив у страшні лихоліття. Ми повинні винести уроки. В нашому закладі пройшли заходи, присвячені цій трагедії: години спілкування, відео — уроки, бесіди, тощо. Здобувачі освіти подивилися фільм «Хлопчик в смугастій піжамі» , який не залишив їх байдужими. Після перегляду діти ділилися своїми враженнями. Ось деякі з них.«Фільм пройняв до глибини душі. Восьмирічний німецький хлопчик знайшов собі друга – єврея, незважаючи на расистські ідеї батька. Діти не могли зрозуміти, чому їм не можна гратися разом?» Олексій Б.«Цей фільм про щиру дитячу дружбу та абсурдність вчинків та рішень дорослих. Під час перегляду фільму , я зрозумів, що не справедливо вбивати людину просто за те , що він – єврей. Я до останнього вірив в маленьке диво.»Артем Б.«Фільм дуже розчулив мене та моїх однокласників. В ньому показано події, які відбувалися в часи Другої Світової війни, а саме ставлення до єврейського населення. Особливо вразило те, як привчали і налаштовували дітей проти євреїв. Тяжко усвідомлювати, що цей жах був насправді, а не лише в кіно.»Каріна К .«Цей фільм дуже зворушливий. Він про те, що неважливо звідки ти або якої національності. Якщо в тебе добре серце, то ти ніколи не станеш на бік зла, навіть якщо твої рідні не згодні з твоїм вибором.»Настя П.«Я з класом переглянув фільм. З болем усвідомив , що Голокост – це ще одна чорна сторінка нашої історії. Німецький хлопчик Бруно хотів допомогти своєму другу єврею знайти батька, на жаль, ціною свого життя. Фільм дає задуматися про те, до яких наслідків інколи призводять дії окремих людей, а то й цілих держав.» Володимир Б.«В фільмі є багато моментів, які не залишать байдужими жодну людину. Я думаю, що він створений для того, щоб світ пам’ятав про звірства нацистів.»Каріна В.

  postheadericon «В об’єктиві чарівниця зима»

  Згідно плану на зимові канікули здобувачі освіти взяли участь у віртуальному фотоквесті «В об’єктиві чарівниця зима».

  postheadericon Турбота про пташок

  І на канікулах кожного дня діти слідкували за тим, щоб годівнички не були порожніми та підсипали в них корм.

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків