Свежие комментарии
  Архивы

  Декабрь 2020

  postheadericon «Годівничка»

  Прийшла зима. Сутужно стало пташкам. Тому здобувачі освіти нашого закладу розвісили годівнички на території школи. У складний для пернатих час діти підгодовують пташок.

  postheadericon Цей веселий Новий рік !

  Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в нашому закладі. З 21 по 24 грудня були проведені новорічні свята. Діти разом з педагогами підготували програми з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та хороводами, іграми та танцями

  All-focus
  All-focus
  All-focus
  All-focus

  postheadericon Пам’ятка безпеки

  postheadericon «Новорічна композиція»

  В закладі відбулася цікава виставка-конкурс оригінальних новорічних композицій. Діти вклали частинку свого серця у вироби , бо Новий рік — це найулюбленіше свято. Кожна робота є неповторною, по-своєму цікавою та особливою.

  postheadericon Чарівна ніч

  В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Завітав він і до нашого закладу. Адже наші діти весь рік були чемними, слухняними, добрими, нікого не ображали.

  postheadericon Всеукраїнський тиждень права

  З 7 по 11 грудня в нашому закладі проводився Всеукраїнський тиждень права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини. Між здобувачами освіти 8 — 9 класів заступник директора з виховної роботи Кондратенко О. П. провела змагання «У світі права». А молодші школярі взяли участь у конкурсі малюнків «Право очима дітей».

  postheadericon В очікуванні Нового року

  П’ятикласники з захватом перейняли естафету прикрашання класної кімнати.

  postheadericon

  В нашому закладі вже розпочалася передноворічна метушня. Діти долучилися до створення чарівної атмосфери і відчуття прийдешнього свята. Четвертокласники виготовляють вітальні новорічні листівки та зимові поробки.

  postheadericon До Дня Збройних Сил України

  Напередодні Дня Збройних Сил України в нашому закладі відбулися змагання між юнаками 9 — 11 класів. Хлопці підтягувалися на перекладині, піднімали гирю, перетягували линву, розпізнавали погони родів військ ЗСУ, показували свої інтелектуальні знання та господарські навички. Перемогу здобула команда 11 класу, на ІІ місці — дев’ятикласники, 10 клас ІІІ місце. В індивідуальному заліку з підтягування на перекладині переміг Грушко Михайло (11 кл.), в гирьовому спорті — Ганус Вадим (11 кл.). Вітаємо переможців!

  postheadericon

  Сьогодні в закладі вшанували пам’ять нашого земляка — Гури Ю.С., який загинув в зоні АТО.

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків