Свежие комментарии
  Архивы

  Сентябрь 2020

  postheadericon Змагання з футболу

  Вітаємо наших хлопців, які в запеклій та напруженій боротьбі здобули почесне ІІІ місце в районних змаганнях з футболу серед команд юнаків загальної середньої освіти І — ІІІ ступенів.  
  Бажаємо подальших спортивних успіхів!

  postheadericon Шаную воїнів, біжу за героїв України

  Юнаки та дівчата нашого закладу долучилися до патріотичного забігу в пам’ять про загиблих воїнів по вулиці ім. В.Ф.Пульного

  postheadericon «Правила дорожнього руху «Автомобіль, дорога, пішохід»

  Любіть себе та інших поважайте,

  Своє життя й здоров’я бережіть,

  Дорогу правильну в майбутнє вибирайте,

  Зелене світло хай для вас горить.

  Для того, щоб навчити дітей розрізняти дорожні знаки , пропагувати основи безпечної поведінки на дорозі, закріпити уявлення дітей про світлофор і його сигнали, між здобувачами освіти 3 та 4 класів проведено змагання, в якому взяли участь дві команди — команда «Водії» та команда «Пішоходи».

  postheadericon Всесвітній день прибирання 2020

  Діти нашого закладу долучилися до акції «Всесвітній день прибирання 2020»

  postheadericon Твоє здоров’я – твоє майбутнє

  Напередодні Дня фізичної культури і спорту з 7 по 11 вересня в нашому закладі пройшов Олімпійський урок і Олімпійський тиждень з метою пропаганди здорового способу життя і розвитку олімпійського руху в Україні.

  Протягом тижня було проведено наступні заходи. В усіх класах відбулися  бесіди про олімпійські види спорту та історію виникнення олімпійських ігор.

  Традиційними є легкоатлетичні змагання та змагання з міні — футболу, в яких взяли участь здобувачі освіти 5 — 11 класів.

  Дуже спекотно було на стадіоні, коли змагалися команди 9 – 11 класів. А ще спекотніше було наступного дня, коли змагалися за кубок здобувачі освіти 5 – 8 класів. Спекотно було не лише від палючого сонця, а й від атмосфери на футбольному полі. Нікому не хотілося віддавати перемогу, тому кожна гра закінчувалася серією пенальті.

   І в результаті перемогу здобули  в молодшій віковій категорії  команда 7 класу, в старшій – команда 10 класу.

  В спортивних змаганнях з метання м’ячика І місце серед хлопців здобули:  Приколота С. (7 клас) та Грушко М. (11 клас), серед  дівчат – Бабяк О. (6 клас) та Мельник Д. (8 клас).

  Зі стрибків у довжину з місця перемогу серед хлопців здобули Приколота С. (7 клас) та Грушко М. (11 клас), серед  дівчат – Донцова О. (7 клас) та Солодовник В. (8 клас).

  Кращими з легкоатлетичного бігу були хлопці  Брюховецький Д. (5 клас) та Грушко М. (11 клас), дівчата – Скиртач С. (8 клас) та Донцова О. (7 клас)

  Переможці нагороджені грамотами, а команди перехідними кубками.

  postheadericon Свято на порозі школи

  Святкування першого вересня в цьому році пройшло в новому форматі. На шкільному подвір’ї зустрілися діти 1 та 11 класів.
  З новим навчальним роком привітали здобувачів освіти директор школи Лата Г. М., сільський голова Плис В.І., депутат районної ради Щербак В.А. та батьки першокласників -Запорощенко В.В. та Гужвинська О.М. , які вручили малечі коровай .

  Діти розповідали вірші про школу та заспівали пісеньку.

  На перший урок покликав  хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні учня 11 класу Веремеєнка Володимира та учениці першого класу Рубєжної Аліни.

  Навчальний рік розпочався.

  postheadericon Нам — 45 !

  Першого вересня цього року нашій школі виповнилося 45!
  Це певний маленький підсумок нашої діяльності за 45 років. Я думаю, ми ще краще будемо виконувати свою роботу аби отримати ще кращий результат.

  Плис Н.Г. — завідувачка музею створила інсталяцію, адже
  історія школи — це життя і праця цілої плеяди талановитих вчителів.
  Всіх вітаємо з 45-річчям школи! Бажаємо творчої наснаги у справах, здоров’я і благополуччя, всього найкращого. А школа нехай і надалі з гідністю примножує традиції, продовжує бути осередком знань, мудрості та людяності.  
  Ми в мережі
  Розклад уроків