Свежие комментарии
  Архивы

  Декабрь 2019

  postheadericon До нас прийшов святий Миколай!

  Усі діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня. Вони напередодні свята пишуть листи до Святого Миколая. У день перед святом згадують всі свої добрі та злі вчинки, зважають: чого більше.
  Ось і настала мить, коли Миколай завітав до дітей молодшої школи. Дійство відбулося зранку 19 грудня. Жодна дитина не залишилася без подарунка.

  postheadericon Зустріч з ліквідатором

  14 грудня, в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день ми  вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів. Не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду вони робили все, що від них залежало і віддали своє здоров’я та життя заради життів мільйонів інших громадян.

  Напередодні цієї дати в школі відбулася зустріч з учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Христюком Аркадієм Костянтиновичем. Здобувачі освіти уважно слухали розповідь , задавали питання, переглянули відеофільм «Ліквідатори».

  postheadericon Дякуємо нашим благодійникам!

  Відділення ім. Енгельса ТОВ АП «Придніпровське»( Вінник Я.С.) та  Кам‘янську сільську раду (Плис В.І.) за :

  • оздоровлення 22 дітей у пришкільному мовному таборі «Smile»  (5544 грн.)
  • 5 комп’ютерів;
  • Фарбу і буд.матеріали на суму 14000 грн.
  • Огорожу на суму 38000 грн.
  • Стінку меблеву «Школа -сад»-14539грн.
  • пальне для  підвозу учнів та канцтовари на суму 5000грн.;

  Запорощенку  Є.С.-  за  придбання меблів та інвентаря  на суму 2500грн.;

  Зікраньову І.В. –  за оранку пришкільної ділянки;

  Щербаку  В.А.  – за  пальне для підвозу учнів на суму 1200 грн.;

  Агрофірму «Нібулон» за:

  • Плазмовий телевізор ;
  • спортивний інвентар.

  postheadericon Знай свої права

  В рамках Всеукраїнського тижня права наші школярі 8 — 11 класів взяли участь в Інтернет — уроці «Молодіжна правнича платформа — впевнена позиція на юридичному полі», організованому Луганським державним університетом внутрішніх справ ім. Дідоренка. Були запропоновані теми для обговорення:

  1. Шахрайські схеми «Роботи на дому»;
  2. Протидія булінгу;
  3. Кібербулінг.

  postheadericon Умій захистити себе від пожежі

  10 грудня 2019 року в нашій школі працівники Новопсковського відділення МНС провели протипожежне тренування та навчання  учасників освітнього процесу і працівників закладу в умовах виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій.

  postheadericon Майбутні захисники

  Серед юнаків  та дівчат 10-11 класів нашої школи відбулися спортивні змагання «Святкуємо День Збройних Сил України».  Діти змагалися в силовій підготовці,інтелектуальному конкурсі, стрільбі з пневматичної зброї. Дівчата змагалися на рівних з юнаками. Перемогли одинадцятикласники.  
  Ми в мережі
  Розклад уроків