Свежие комментарии
  Архивы

  Октябрь 2019

  postheadericon Господиня Осінь

  Напередодні канікул в школі пройшли осінні свята. Учні 5-8 класів проявили себе в конкурсно-розважальній програмі «Осінь- 2019». Вони співали, танцювали,приймали участь у конкурсах, інсценували казку «Теремок » на новий лад.

  Старшокласники змагалися за звання «Містер осінь». Вони показали себе в спортивних , інтелектуальних ,танцювальних конкурсах. Кожен учасник мав змогу продемонструвати свої кулінарні здібності , побути візажистом.

  Класні керівники теж заробили додаткові бали конкурсантам.

  Титул «Містер Осінь » отримав учень 11 класу Марченко Богдан, «Містер Артистизм» -Веремеєнко Володимир (10 кл.) , «Містер Витривалість»- Скиба Олексій (9 кл.).

  postheadericon Профорієнтаційна робота

  Фахівцем  Новопсковського районного центру  зайнятості розпочата профорієнтаційна робота з учнями 9 — 11 класів.

  Метою даного напрямку роботи є ознайомлення зі світом професій та  допомога в професійному самовизначенні, щоб запобігти в подальшому молодіжному безробіттю.

  Оксана Валеріївна намагалась допомогти учням зрозуміти наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професії, надавала поради як уникнути  помилок при її виборі, наголошувала на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей. Учні дізнались про формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА».

  Норвезька рада у справах біженців (NRC) продовжує надавати  допомогу населенню, постраждалому в результаті конфлікту на Сході України. У центрі правової допомоги NRC юрист Коротін Ростислав консультував внутрішньо переміщених осіб та людей, постраждалих у результаті конфлікту.

  postheadericon Екологічна акція «За чисте довкілля»

  В екологічній акції  минулої п’ятниці  взяли участь учні 5 — 11 класів, вчителі та працівники школи. Прибрані  пришкільна територія та сільський парк. 

  У цьому селі ми працюємо, живемо і хочемо, щоб воно було затишне, щоб людям було приємно бачити навколо себе чисте довкілля.

  postheadericon До Дня захисника України

  З 07 по 11 жовтня 2019 року в нашій школі проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України.


  Протягом тижня проведено: конкурс малюнків, конкурс читців — декламаторів, конкурс строю та пісні, благодійний ярмарок, поїздка на ВЧ ВІПС Ганусівка та привітання зі святом прикордонників, класні години , тематична виставка у шкільній бібліотеці «Ми нащадки козацького роду» .

  postheadericon Вчителі, вчителі…

  Сьогодні в нашій школі приймали вітання працівники освіти.
  Після уроків вчителі зібрались у актовій залі, та насолоджувались святковим концертом, який для них підготувала рада учнівського врядування.

  postheadericon Білої акації грона запашні

      У нашій школі проводиться акція «Ми- поруч», яка розрахована на адресну підтримку пенсіонерів, ветеранів. Життя вже не раз доводило, що найкращі ліки — доброта.
  З метою вшанування осіб похилого віку та ветеранів учні нашої школи зі святковим концертом завітали до сільського будинку культури.

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків