Свежие комментарии
  Архивы

  Сентябрь 2019

  postheadericon Олімпійський тиждень

  Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який відбудеться 14 вересня 2019 року, в нашій школі вже котрий рік поспіль проводиться Олімпійський тиждень, протягом якого здобувачі освіти змагалися із різних видів спорту. Тиждень завершився з такими результатами.

  З бігу на 30 метрів переможцями серед дівчат 5 — 8 класів стали: Донцова О., учениця 6 класу — І місце; Вертегел К., учениця 8 класу — ІІ місце ; Половинка А., учениця 8 класу — ІІІ місце.


  З бігу на 30 метрів переможцями серед хлопців 5 — 8 класів стали: Бутко В., учень 8 класу — І місце; Веремієнко Д., учень 8 класу — ІІ місце; Беденко А. , учень 8 класу — ІІІ місце.

  З бігу на 60 метрів переможцями серед дівчат 9 — 11 класів стали: Запорощенко М., учениця 11 класу — І місце; Попова О., учениця 11 класу — ІІ місце .

  З бігу на 60 метрів переможцями серед хлопців 9 — 11 класів стали: Морозов Д., учень 11 класу — І місце; Метасьов М., учень 10 класу — ІІ місце; Грушко М.,
  учень 8 класу — І місце;

  Зі стрибків у домжину перемогли серед дівчат: Скиртач С, учениця 7 класу; Вертегел К., учениця 8 класу;
  Запорощенко М., учениця 11 класу ; серед хлопців: Приколота С., учень 6 класу; Костюк І., учень 9 класу.

  З метання м’яча серед дівчат перемогди: Кучеренко К., учениця 8 класу

  postheadericon День Знань

  Ранок 2 вересня у нашій школі запам’ятався не тільки першачкам, але і всім учням та працівникам школи. У День Знань лунала українська народна музика, а все подвір’я пронизав запах квітів.

  На урочистій лінійці зібрались не тільки діти та їх рідні і гості, які прийшли з подарунками. Всі вони привітали першокласників із важливим днем у їхньому житті, побажали натхнення, здоров’я та миру над головою. 

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків