Свежие комментарии
  Архивы

  Июнь 2019

  postheadericon «Smile» зустрічає дітей!

  Ось-ось кам’янська дітвора з головою порине в літо. Ще один навчальний рік завершився. Пройшли підсумкові роботи,  і знову в нашій школі  1 червня гостинно розпочав свою роботу літній  мовний  табір з денним перебуванням ». Головне завдання для малечі – прекрасно відпочити і набратися нових сил та позитивних емоцій.

  Всього у таборі цим літом відпочине 72 дитини 1 – 8 класів(50 учнів за рахунок бюджету — це діти  пільгових категорій  і 22 учні  за рахунок благодійних коштів Кам´янської сільської ради та  відділення   ім. Енгельса . ) В таборі будуть  працювати 5 загонів : «The Bells», «The Beatles», «The  Tigers», » The Sun flowers», «The Best».

  Цікаво і незабутньо пройшов  День захисту дітей, який  розпочався з ранкової зарядки. Її провела   учениця 8 класу Животовська Альона. Була  святкова лінійка, конкурс малюнку на асфальті «Світ моїх мрій» та перегляд мутьтфільму. День пройшов весело та цікаво.

  3 червня 2019 року до нас в гості завітали працівники Новопсковського центру зайнятості населення. В ході гри –квесту вони ознайомили дітей з світом професій

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків