Свежие комментарии
  Архивы

  Апрель 2019

  postheadericon Батьківські збори

  24 квітня в нашій школі пройшли загальношкільні батьківські збори за темою «Відповідальне батьківство».Юрист Матвєєва Т.С. довела до відома присутніх нові зміни в порядку нарахування аліментів, вивезення дитини за кордон. Заступник директора з виховної роботи Кондратенко О.П. ознайомила присутніх про послугу «Муніціпальна няня» та нагадала про правила дорожнього руху в рамках тижня безпеки . Головний лікар сільської амбулаторії Чугай Е.Л. розповів про особливості медичного огляду дітей у цьому році. Толкачова С.І
  заступник директора з навчально-виховної роботи проінформувала про порядок закінчення навчального року. З питань літнього відпочинку та оздоровлення дітей виступила директор школи Лата Г.М.

  По завершенні зборів батьки долучились до акції «Серце до серця».

  postheadericon Витрати їдальня

  postheadericon Витрати коштів

  postheadericon Фестиваль ДЮП — 2019

  Захід розпочався вступним словом заступника директора з виховної роботи Кондратенко О.П.. Вона коротко розповіла про фестиваль ДЮП, ознайомила з етапами конкурсу.

  На захід завітав інспектор Новопсковського МРВ ГУ ДСНС Риб’янець Ю.Ю. Учні  з цікавістю слухали його розповідь і задавали багато питань.

  У програмі Фестивалю проводилися такі конкурси:

  Конкурс «Візитка» передбачала представлення дружини протягом  десяти хвилин в довільній формі. Кількість членів дружини, які беруть участь у конкурсі «Візитка», не обмежувалася.

  Тема виступу дружини порушувала  актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки населення, несла рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях, пропагувала здоровий спосіб життя, несла агітаційне навантаження щодо необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності.

  Змагалися між собою команди «101», «Екстрім» , «Нон — стоп», «Палаючі серця», «Вогник».

  На початку конкурсу кожна  команда отримала  маршрутний бланк із завданнями. На кожному етапі конкурсу судді  виставляли  в маршрутному листі час проходження етапу та штрафні бали.

  Конкурс «Безпечна прогулянка» складалася із п’яти  етапів:

  • «Гриби, ягоди»;
  • «Рятувальна мотузка»;
  • «Рятування потопаючого»;
  • «Медичний»;
  • «Влучний стрілець».

  У конкурсі «Плакат соціальної реклами» кожна дружина під час жеребкування отримала завдання з темою для розроблення та створення плаката з питань безпеки життєдіяльності.

  Перемогла команда учнів 9 класу. ІІ місце посіли учні 7 класу. На ІІІ місці – 11 клас

  postheadericon Міжнародний день спорту.

  Учні та вчителі нашої школи прийняли активну участь у проведенні Міжнародного дня спорту. День розпочався з загальношкільної зарядки та акції «Біла картка». В цей день відбулися змагання з волейболу між учнями 7-11 класів та командою вчителів. Перемогли учні 10 класу.

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків