Свежие комментарии
  Архивы

  Сентябрь 2018

  postheadericon До дня народження Сухомлинського

  Цьогоріч в Україні педагогічна спільнота готується до відзначення 100-літнього ювілею від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, ученого зі світовим ім’ям, публіциста, письменника Василя Олександровича Сухомлинського.

  Суспільство ставить перед школою багато завдань, і одне з них — виховання творчої особистості, , здатної  креативно мислити, тому в школі пройшла низка заходів. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Олімпійський тиждень

  На початку вересня в школі традиційно пройшов Олімпійський тиждень.В рамках цього тижня учні змагалися з різних видів спорту.Кожен намагався показати свої вміння, спритність,швидкість.  Дуже напруженим в цьому році виявився футбольний турнір    між учнями 5-9 класів .Були і сльози, і радощі, і розчарування. Шестикласникам вдалося таки втримати  першість і перехідний кубок залишився у них.

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Благодійна допомога

  Благодійна допомога на ремонт школи

  postheadericon Знову учнів кличе дзвоник!

  3 вересня шкільне подвір’я наповнилось  дитячим гомоном,сміхом, піснями. Школа заграла осінніми барвами. В цьому році до нашої шкільної родини влилися 14 першокласників.  Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків