Свежие комментарии
  Архивы

  Июнь 2018

  postheadericon Ремонт в школі

  Зараз в школі напружена пора —ремонт . В цьому році наші благодійники  СТОВ ім. Енгельса виділили кошти для проведення ремонтних  робіт в сумі 12000 грн.

  postheadericon Вручення «Оскарів»

  23 червня  вже  вкотре  наша  школа  проводжала  в  самостійне  життя  учнів

  11 класу . В цьому році  їх лише 6.З нетерпінням вони чекали цього дня і впевнено до нього йшли, склали ЗНО.І ось нарешті  випускний ! Пройшов він у стилі церемонії вручення  «Оскара».Як справжні кінозірки Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Звіт про роботу пришкільного табору «Smile»

  29.05  вже  вкотре  відчинив свої двері для учнів нашої школи  літній мовний табір »Smile». В цьому році в ньому відпочили 83 учні. З них — 33 пільгових категорій за бюджетні кошти, а 50 — за благодійні кошти СТОВ ім. Енгельса.

  В таборі працювали 5 загонів : «The Bells», «The Beatles», «The  Tigers», » The Sun flowers», «The Best». Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon «Сокіл» «Джура — 2018»

      7 червня  учні 5-8 та 10-х класів  взяли участь у військово-патріотичній грі “Сокіл” (“Джура -2018”).

     Почалася гра з шикування і  параду, який відкрив Сільський голова В. І. Плис. Гра була цікавою і складною. Це і конкурс строю та пісні “Впоряд”, в якому команди «Нічна варта » (8  кл.)  та  «Орлята» (10 кл.) посіли  I місце, і військова смуга перешкод (I місце «Нічна варта » (8  кл.), і патріотично-мистецький конкурс “Ватра”. Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків