Свежие комментарии
  Архивы

  Апрель 2018

  postheadericon Комплексно об’єктове тренування

            26 квітня 2018р. в день пам’яті про  Чорнобильську трагедію   в школі було проведене Комплексне об’єктове тренування з питань цивільного захисту, відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012р.
  Навчальна мета КОТ:
  —    перевірка порядку екстренної евакуації учасників навчально-виховного процесу з приміщень будівлі у випадку пожежі;
  Основні завдання, які ставились перед учасниками: Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Весняні турботи

             В квітні стартувала акція «Зелена весна  Луганщини». Діти  нашої школи активно долучилися до  її проведення. Учні 5-11 класів на минулому тижні  прибрали в сільському парку,біля братської могили, перекопали  землю під  квіти. Цього тижня школярі  посадили чорнобривці, майорці, гвоздики  на клумбах біля школи.  А на черзі шкільна ділянка…

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Зустріч з працівниками поліції

           Cьогодні  до нашої школи завітав старший інспектор з ЮП СП Новопсковського ВП ГУНП капітан поліції  Решетняк О.С. Він провів профілактичну бесіду зі здобувачами освіти 7-11 класів на тему «Буллінг».  Під час зустрічі  Олександр Сергійович  акцентував увагу дітей на видах та ознаках буллінгу Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Проведення Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів

        З 10 по 13 квітня в нашій школі  проведено заходи до   Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів:в бібліотеці оформлена книжкова виставка «Забути цього неможливо», у старшокласників відбулися класні години на тему Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon «Молодь Новопсковщини за здоровий спосіб життя»

  Після уроків  12 квітня біля сільського будинку культури  був проведений флешмоб.

  Його мета: пропагувати здоровий, активний спосіб життя, формувати у молоді позитивної мотивації на збереження та поліпшення свого здоров’я; оновлення форм інформаційно – просвітницької роботи щодо формування здорового способу життя; розвивати бажання бути здоровим, виховувати почуття відповідальності , естетичний смак.  Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків