Свежие комментарии
  Архивы

  Март 2018

  postheadericon Впровадження спадщини В.О.Сухомлинського

        На реалізацію  завдань по  впровадженню  спадщини В.О.Сухомлинського в навчально-виховний процес  сучасного закладу освіти спрямована діяльність адміністрації закладу. 1 вересня 2017 року був виданий наказ про організацію роботи Кам?янської ЗОШ І-ІІІ ступенів з  даної проблеми . Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Батьківські збори

  29 березня відбулися загальношкільні батьківські збори.  Порядок денний :

  1.  Про насилля в сім’ї  .

  2. Профілактика тютюнопаління та алкоголізму.

  3. Про щорічний медичний огляд учнів.

  4. Про порядок  закінчення навчального року.

  5. Про  шкільну форму.

  6. Про літнє оздоровлення. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon ДЮП

             Напередодні канікул в нашій школі дружина юних пожежників «Вогнеборці» пропа­гувала правила пожежної безпеки та пожежно-профілактичні заходи серед дітей; виховувала повагу до професї рятівника. Свято відкрили  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Витрати на їдальню

  postheadericon Використання коштів загального фонду

  postheadericon Прилітайте, пташки !

           Хоча за вікном морозно та сніжно, але  весну починали вже припрошувати і закликати, щоб дати зрозуміти, з яким нетерпінням її чекають. Яка ж то весна, коли не чути голосного щебетання пернатих. Віддавна вважали, що тепло приносять саме перелітні птахи. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon День добровольця

       Хоч це Свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Саме добровольці першими виступили проти агрессора. «З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Моя професія — мій успіх

  Під таким заголовком 15 березня в нашій школі відбулася зустріч з працівниками районного центра зайнятості населення присвячена будівельним професіям. Спеціалісти ознайомили майбутніх випускників з особливостями професій, назвали навчальні заклади області, де готують фахівців.  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Свято весни

        Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято 8 Березня  у нашій школі. Першими порадували своїми привітаннями, своїми виступами другокласники. Захід  пройшов у формі конкурсної програми «Нумо, дівчата». Хлопчики привітали однокласниць.  Дівчатка змагалися між собою у різноманітних конкурсах. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon «Його своїм сучасником звемо»

         Для учнів 5-7 кл. відбувся флеш-моб «Чую слово  Шевчена крізь віки». Діти читали твори, які ще не вивчали : «Причинна», «Тополя». Пятикласники познайомили з уривками твору С.Васильченка «В бурянах». Розглядали, коментували учнівські ілюстрації до творів Кобзаря. Слухали уривки з повістей О.Іваненко «Тарасові шляхи», М.Рубашова «Багряні тіні». Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків