Свежие комментарии
  Архивы

  Февраль 2018

  postheadericon Інформація про комунальні витрати

  postheadericon Акти списання


   

   

   

   

   

   

   

   

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Мови велич та краса

         Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.

   21 лютого ми святкуємо Міжнародний день рідної мови.

          В нашій школі до цього свята пройшла  низка заходів:  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Зоологічна галерея

           З метою виховання в учнів ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, розвитку їх образного мислення, емоційної чуйності, розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління 15 лютого цього року  був проведений шкільний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея».Учасниками конкурсу стали Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Акт списання дезинфікуючих засобів

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Іграшковий вернісаж

          З метою виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до творчої діяльності, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві та задоволення потреб дітей і підлітків   відповідно   до  інтересів   та   здібностей 8 лютого в школі пройшов конкурс м’якої іграшки «Дитячі улюбленці». На виставку   були представлені іграшки, Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Вибір підручників для 5 класу

  postheadericon Вшанування пам’яті Гури Ю.С.

        Вшановуючи пам’ять нашого земляка — учасника АТО Гури Ю.С., в школі пройшла низка заходів: інформаційна лінійка, виховні години, години спілкування, «Вахта пам’яті». Учні побували біля меморіальної дошки, стендів, присвячених нашим землякам — новопсковцям, що загинули в АТО. Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків