Свежие комментарии
  Архивы

  Ноябрь 2017

  postheadericon Накладні їдальня

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Вітаємо переможців!

             Сьогодні в Новопсковській ЗОШ І — ІІІ ступенів відбувся фінал районної інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». З нашої школи взяли участь три команди:  у старшій віковій категорії — «САПФІР»  (Спілка азартних фантазерів і розумників), , у середній  віковій  категорії -«ВАН» (Все або нічого)  та «РПС» (розум переможе силу). Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Спортивні змагання

                   22.11.17  з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи  відбулися районні змагання з шашок, настільного тенісу та шахмат  серед учнів 5 — 11 класів загальноосвітніх шкіл І — ІІІ ступенів. Учні нашої школи теж прийняли участь Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Санпости змагаються!

  Сьогодні в після урочний час на шкільному подвір’ї  змагалися санпоти  учнів 6 – 8 класів. Змагання проходили в декілька етапів: стойова підготовка, надання першої медичної допомоги, особиста і суспільна гігієна, інфекційні захворювання та їх попередження, історія Червонохресного  руху. Оцінювали етапи конкурсу Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Обережно — міни!

  В нашій школі   проведені заходи з питань мінної безпеки. Проведено позапланові інструктажі,оновлено куточкиз правил поведінки з вибухонебезпечними предметами, запланована зустріч з працівниками МНС та Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків