Свежие комментарии
  Архивы

  Октябрь 2017

  postheadericon Halloween

            З настанням вечора до актової зали нашої школи  стала збиратися  «нечиста сила».  На порозі всіх зустрічала Смерть з косою, пропонуючи відкупитися — «Частуй або пошкодуєш!».  Все дійство проходило під сяйвом місяця , до якого зліталися кажани. По всій залі на глядачів дивилися зловісно усміхнені обличчя — «Світильники Джека». Страшні наряди та моторошний грим Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Вже осінь завітала…

  В цьому навчальному році осінні свята в нашій школі  пройшли в останній навчальний тиждень перед канікулами. Учнів 5-8 класів закружляло осіннє танго під шелест листя. Діти  готувались до свята: розучували осінні пісні, танці, сценки, активно брали участь в різноманітних конкурсах: «Скульптор», «Намисто для  однокласниці «,  «Одягнись тепліше», Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Агітбригада «Сонечко»

      В рамках   Всеукраїнського місячника  шкільних бібліотек «Шкільна  бібліотека  — за здоровий   спосіб життя»  17 жовтня  в школі   відбувся виступ  агітбригади  « Сонечко».    Учні   6 класу    пропагували здоровий спосіб життя.   Лікар    Айболить  переконував  підлітків, що нікотин — сильна отрута і паління дуже шкідливе , Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon «Козацькому роду нема переводу!»

      Як відомо людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу, його історією. З кожним днем зростає інтерес багатьох людей до нашої історії. 14 жовтня — свято Покрови, Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України.

      В нашій школі з нагоди цього свята пройшла низка заходів. Почалось все з Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon З сивиною на скронях

  Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Тому в цей день учні нашої школи   привітали своїх бабусь і дідусів, ветеранів Другої світової війни, пенсіонерів і побажали їм здоров’я і довголіття. Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків