Свежие комментарии
  Архивы

  Май 2017

  postheadericon На цьому дні відзнака чорна

              Щороку в третю неділю травня по всій Україні проводяться різноманітні заходи, присвячені пам’яті про ці страшні події.В рамках відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій та з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги учнів до трагічних подій в історії України, Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Вишиванко моя, вишиванко!

       День вишиванки — свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. В цьому  році воно відзначалось 18 травня. Вишивка – це один із найдавніших та найпоширеніших видів народної творчості. Прагнення прикрасити свій одяг, свій дім завжди було властиве людині. За допомогою вишивки Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon День Перемоги. День пам’яті та примирення

                 Пам’ять. Це не просто частина історії. Пам’ять – це наша совість, біль, наша гордість. Пам’ять про  наших дідів, батьків і старших братів, пам’яті вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам’яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам’яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна  живе і житиме в серцях молодого покоління.

                  Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків