Свежие комментарии
  Архивы

  Апрель 2017

  postheadericon Вперед до олімпійських висот

  Вітаємо футбольну  команду  5-6 класів  нашої школи  за зайняте  ІІ місце у районному турнірі  «UNICEF» Footbuall cup серед  юнацьких команд загальноосвітніх шкіл району І-ІІІ ступенів . Бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог.

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Найулюбленіший … конкурс

           Найулюбленішим конкурсом для наших школярів  залишається «Урок казки «. Адже вже з перших днів свого життя ніжний матусин голос переносить нас у чарівний казковий світ. Згодом , навчившись читати ,діти самі поринають в казку.  А свої вподобання, улюблених персонажів ,фантазії вони відобразили в малюнках, виробах, намагались самі створити казку. Все це ми побачили на нашому конкурсі. Переможцями в шкільному етапі стали :  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

     З часом змінюється побут українців, звичаї, прикраси. Та дуже добре, що давні традиції  не забувають і в наш час. Щорічно в школі  проводиться  виставка-конкурс «Знай і люби свій рідний край», в якій активну участь приймають школярі.Діти виконали роботи  за такими  розділами: декоративно-ужиткове мистецтво,  в’язання, художня вишивка, вироби з природних матеріалів, образотворче мистецтво, народні ляльки. Кращі роботи  : Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків