Свежие комментарии
  Архивы

  Октябрь 2016

  postheadericon Змагання санпостів

  25 жовтня на території нашої школи пройшли змагання сан постів  між учнями 6-7 класів . Змагання пройшли в 4 етапи. Спочатку учні змагалися в стройовій підготовці. Конкурс оцінювали : Клига С. П., Толкачовв Г.В. Кондратенко О.П. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Закружляла осінь…

   В останній тиждень перед канікулами в школі  відчувалася легка хода осені. Зазирнула  вона до учнів 2 класу (кл.кер. Клига О.П.) на родинне свято осені . Послухала вірші, пісні, погралася в конкурси та й майнула до учнів 5-8 класів.Господарі свята Журавльова Є. та Грушко М. зустріли її з хлібом сіллю. І прийшла вона не сама, а з братами-місяцями (вересень- Ковальов В., жовтень- Веремеєнко В.,листопад -Донцов А). Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Тиждень козацької слави

  З 10 по 13 жовтня в нашій школі пройшов  тиждень козацької слави , присвячений Дню захисника України. Розпочався він з традиційної інформаційної лінійки в понеділок . Наступного дня з ініціативи  шкільного самоврядування  пройшов благодійний ярмарок, а після уроків старшокласники  відвідали прикордонну заставу села Ганусівки. Вони привітали Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Ми-поруч !

  Молоді люди не замислюються про те, що незабаром вони стануть дорослими. Здається, що попереду ще все життя сповнене щасливих моментів. Але час не стоїть на місці, і ми стаємо старше, мудріше, за плечима вооз досвіду і знань. 1 жовтня кожен представник старшого покоління приймає привітання до Дня літніх людей. Як приємно ця увага бабусям і дідусям, не передати словами. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon З професійним святом!

  Ми хочемо вас привітати

  У цей святковий осінній день

  Тепла і сонечка побажати

  І щоб радісно вам було кожен день! Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків