Свежие комментарии
  Архивы

  Сентябрь 2016

  postheadericon Щедра Осінь

  В цьому році розмаїттям осінніх барв відзначилися роботи юних аранжувальників ,флористів,майстрів народних ремесел. Фантазія не мала меж. Ми могли побачити вироби з овочів і фруктів, квітів, насіння рослин ,шишок ,листочків  та іншого природного матеріалу. Переможцями шкільного конкурсу стали – Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Згадуючи минуле…

  День партизанської слави України  відзначається в країні щорічно 22 вересня.  Це свято  відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи ні сил, ні самого життя. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Олімпійський тиждень

  Традиційним в нашій школі є Олімпійський тиждень. Розпочали його учні 10 класу Тригуб Сергій та Ушенко Богдан з подорожі в історію зародження олімпійських ігор.  Одинадцятикласники Сергієнко Сніжана та Фоменко Іван  провели Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Сьогодні 1 вересня – День Знань.

  Раді знову зустрітися з вами на нашому сайті. З нагоди дня знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків