Свежие комментарии
  Архивы

  Май 2016

  postheadericon Вшановуємо ювіляра

  Єднаймося, братаймося

  В товариство  чесне,

  Най  братерством, щирими трудами

  Вкраїна воскресне!

  Іван Франко

  З  23 по  27 травня в школі пройшов тиждень вшанування пам’яті   Івана Яковича Франка. На лінійці школярам були представлені цікаві факти з життя І.Я.Франка. Учні читали поезії, уривки з поеми «Мойсей» про проблеми нації і держави в суспільно — політичній спадщині Каменяра. Протягом тижня була показана  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Welcome to camp!

   З  28 травня  на базі нашої школи відкрився літній мовний табір «Smile»,в якому  можуть оздоровитись учні  1-8 класів .Робота табору почалася з  організаційної лінійки, яку провела начальник табору Кондратенко О.П. В таборі працюють  загони : «The Bells», «Tigers» ,»The Best». Вихователь  Веремеєнко К.М. провела з дітьми Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Будьте пильними !

   З настанням літніх канікул діти залюбки  бувають в лісі, на луках , степу. І інколи  можуть натрапити на небезпечну знахідку. Для того ,щоб розказати ,як правильно вести себе в таких ситуаціях, 24 травня до нашої школи завітала Кондратюк Ірина Миколаївна — інспектор з інформування населення про мінну небезпеку ГО «Моя Новопсковщина». Вона провела зустріч з учнями, під час якої Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Українська вишиваночка

  День вишиванки — поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. В цьому  році воно відзначалось 19 травня. Вишиванки  яскраво відображають  особливу національну традицію. До цього свята приєдналися  учні  і вчителі нашої  школи. Почалося свято Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Тиждень англійської мови

  З 25 по 29 квітня в нашій школі  пройшов  тиждень англійської мови. В понеділок пройшла виставка англійської художньої літератури та словників. На перервах учні слухали англійські пісні. У вівторок відбулася виставка газет та малюнків на різну тематику,пов‘язану з  історією, культурою та традиціями у Великобританії. У середу для учнів було проведено конкурс «I love English» Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків