Свежие комментарии
  Архивы

  Март 2016

  postheadericon Зустріч

  30.03. в сільіському клубі відбулася зустріч з пацівниками громадських та правоохоронних органів. Виступила  з інформацією Матвєєва Т.С.  Вона розповіла про центр підтримки громади, який створений 25 червня 2015 в смт Новопсков.   ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ГРОМАДИ — це громадська ініціативна група активістів, які об’єднали свої зусилля для координації допомоги внутрішньо переміщеним особам, громадянам, які постраждали від бойових дій в зоні АТО чи тим, хто потрапив у складні життєві обставини і потребує допомоги. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Знай ,люби свій рідний край

   24 березня в нашій школі пройшов творчий  конкурс «Знай,люби свій рідний край». Учнів майже всіх класів прийняли участь . Дивлячись на розмаїття робіт, відразу кидається в очі з  якою  цікавістю  виготовлялись вироби. Кожен екземпляр — це маленька частинка  душі  ,пронизана любов’ю  до рідного краю,його минулого та сьогодення. Тут можна було бачити : Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Діти -майбутнє України

  В березні відбувся конкурс художньої самодіяльності «Діти -майбутнє України». В фестивалі взяли участь майже всі учнівські колективи.Художні номери ми намагалися представити в національних традиціях.Зокрема, замальовка до твору І. Ф .Квітки-Основяненка  була проведена на базі шкільного краєзнавчого музею.Авторський вірш  ,присвячений загиблому брату Гурі Ю. ,прочитала Каплійова А. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon «Природи дивний сонцеграй теплом душі оберігай»

  16 березня учні 5-8 класів дивилися виступ екологічної агітбригади  «Сонцеграй» (7 клас).   Вони  нагадали, що всі ми живемо на прекрасній планеті, ім’я якої – ЗЕМЛЯ  . Учні акцентували увагу на тому,що сьогодні наш край  в НЕБЕЗПЕЦІ! Сьогодні все живе ПІД ЗАГРОЗОЮ. І Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Турнір з шашок

  В березні місяці   в школі серед  учнів 2 – 4 класів  були проведені відбіркові   турніри з шашок.  В ході яких були визначені  найсильніші учасники :

  2 клас: Зінченко Дарина, Метасьов Олексій;

  3 клас: Петренко Євген, Мельник Діана, Солодовник Вероніка

  4 клас: Бутко Володимир, Вертегел Каріна, Білоус Олексій Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Прийди,прийди , весно красна!

  • Всіх, всіх, всіх ми скликаємо
  • Нині свято починаємо!
  • Масляну зустрічаємо
  • Зиму проводжаємо!
  • Весну закликаємо
  • Гостей запрошуємо!

  З давніх давен  Масляна символізувала прихід весни. Не минуло це свято і нашої школи. Зранку воно розпочалося театралізованим дійством з Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Ти наше диво калинове, кохана українська мово

  З 22.02 по 26.02 в школі проходив тиждень української мови та літератури. На теметичній лінійці учні 8 класу: Полєщук Яна, Федорчук Тетяна, Білоус Ярослав, Головашич Артем розповіли про історію виникнення Міжнародного дня рідної мови. Цього ж дня були представлені кращі зошити та реферати. Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків