Свежие комментарии
  Архивы

  Ноябрь 2015

  postheadericon Запали свічку пам’яті

  Щороку в нашій школі проходять заходи по вшануванню тих людей, які померли з голоду в 1932-1933 роках.    23 .11  пройшов інформаційний  міні-проект «Злочин влади — трагедія народу»  за участю учнів 11 класу та заступника директора з виховної роботи О.П. Кондратенко. По всіх класах пройшли виховні години на тему Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Вже осінь завітала в Україну

  25  листопада в 3 класі відбулося свято осені. Учні та класний керівник Лапіна М.П. активно готувалися до цього свята: розучували пісні та танці, вивчали вірші,готували сценки, прикрашали свій клас і шарами, і листям,  і малюнками. І ось довгоочікуване свято. З привітанням до учнів і гостей звернулася Марія Павлівна. А далі розпочалася феєрія виступів, вікторин, загадок, ігор. В проведенні свята допомагали учні 7 класу – Запорощенко М., Лисенко М.,  Попова О., Єманов Д.; учениця 11 класу Клига В.. Всі гарно провели час, одержали задоволення і  гарний настрій залишився ще довго після закінчення свята.   Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon З днем народження

  21 листопада ми відзначаємо День народження СПОУ (Спілки піонерських організацій України). 25 листопада  наша дружина поповнилася новими членами . Ними стали учні 5 класу — загін «Дружний». В товариській, піднесеній атмосфері школярі розповідали закони піонерів, урочистою клатвою підтвердили готовність стати достойними членами шкільної спілки.

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon День Гідності та Свободи

  В нашій школі пройшли урочисті заходи, присвячені річниці початку подій Помаранчевої революції та Революції Гідності. Проведена тематична лінійка,на якій  з доповіддю виступила заступник директора з виховної роботи Кондратенко О.П., активну участь взяли учні 6 та 7 класів. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Вітаємо!!!

  Вітаємо команду «ВАН» середньої вікової категорії за зайняте перше місце в рійонному етапі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Гравці показали справжню командну гру, в якій проявили злагодженість, винахідливість, вміння швидко орієнтуватися в потоці інформації. Нашу школу захищали ерудити: Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Змагання ерудитів

               12 листопада в актовій залі школи пройшли змагання ерудитів «Що? Де? Коли?». В них взяли участь команди знавців 5 — 11 класів. Протягом двох турів гри  юні ерудити мали змогу проявити свої кмітливість, знання з різних галузей, влучність висловів. Оцінювалася правильність відповідей та швидкість, окремо виділили оригінальні  та кумедні відповіді на питання.

  Переможцями в середній віковій категорії стали Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon «Добрий ранок»

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Молодіжна підпільна антифашистська організація «Інтернаціоналіст»

  В центрі Кам’янки на бетонному постаменті схилилась скорботно над братською могилою постать жінки. В руці — лавровий вінок. Серед багатьох імен окремо викарбувані прізвища місцевих підпільників-комсомольців : Андрія Кравцова, Миколи Бабенка, Івана Ващенка, Дмитра Каркачова та невідомого солдата — оточенця Попова. І все…

  Сьогодні мало хто, навіть з кам’янчан, може щось розповісти про цю підпільну групу та їх боротьбу з окупантами. А ось в далекому Азербайджані, місті Баку, про кам’янське підпілля знають майже все. Адже там, до самої смерті в 2002 році, мешкала людина, яка очолювала цю підпільну групу, і яка все життя поклала, щоб відновити чесне ім’я одного з
  членів групи, жителя села Кам’янки, комсомольця Волошина Митрофана

  Олексійовича (партизанське ім’я Іван). Багато років шукала могилку й його мати Параска Прохорівна Волошина. Все життя її мучило запитання: «Де ж мій син?». А могилка його була поруч, в селі Новорозсоші, але, на жаль, через бюрократизм партійних чиновників матері так ніхто і не розповів правди…

  Але почнемо з самого початку. Звали того чоловіка, що мешкав у Баку, а в роки війни очолював кам’янське підпілля, Харитонов Геннадій Леонідович (партизанське Ім’я Гнат). Його так і не визнали за життя керівником підпільної групи. Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків