Свежие комментарии
  Архивы

  Сентябрь 2014

  postheadericon «Я хочу жити в якісному світі»

         16 вересня в школі відбулася виставка – конкурс дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі». В цьому конкурсі кожен клас прийняв участь. Учні порадували нас своїми роботами, адже в них ми бачимо лише позитив. Найкращі роботи відправлені до районного конкурсу. Це роботи: Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Наші діти – олімпійське майбутнє України

         11 вересня в нашій школі був проведений олімпійський урок у вигляді змагань збірних команд між учнями 5 – 11 класів. Свято відкрили ведучі учні 11 класу Кривошеїна Софія, Халапурда Руслан та Пеньковська Альона. Команди «Олімпійці», «Торнадо», «Пепсі» привітали один одного. Після чого розпочалися змагання. Команди Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon День фізкультури

        Протягом  тижня, присвяченого Дню фізкультури і спорту, в нашій школі проходили загально шкільні ранкові  фізкультхвилинки. Учні з кожного класу по черзі проводили зарядку  у вигляді аеробіки, танцювальних вправ. Найбільш запам’ятався і сподобався спортивний танець у виконанні Кривошеїної Софії та Ільченко Юлії. Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків