Свежие комментарии
  Архивы

  Ноябрь 2013

  postheadericon «Вы нас не ждали? А мы — приехали!»

            «Вы нас не ждали? А мы — приехали!» З такими словами «виїхала» на сцену Новопсковського будинку культури команда «БМВ» нашої школи.

            У п’ятницю відбувся районний захід — «Світ професій: мій вибір — мій успіх» у формі КВН. Він проводився за ініціативи Районного центру зайнятості. В КВН брали участь 5 шкіл : Донцівська, Осинівська 2 , Рогівська, наша школа та  Білолуцька гімназія. Програма тривала більше 2 — х годин. Були представлені  професії швачки, бухгалтера, вчителя, продавця. Наша команда представляла  професію водія. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Ярмарок у нашій школі

       Продовжуючи традицію минулого року, в нашій  школі 21 листопада пройшов  ярмарок.  Кожен  бажаючий  мав можливість придбати   віники, придбати продукти харчування, солодощі, напої, змістовно та весело провести час. В ярмарці  взяли участь учні   5- 11 класів. Свято проводилося в оформленому  шкільному коридорі. Біля кожного лотка —  учні – продавці. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Нас більшає

  Традиційно кожного року  відзначаємо  21 литопада — день народження СПОУ .  14 листопада піонери нашої школи зібралися для того, щоб  прийняти учнів 5 класу до лав «знавців». Ведучі Каплійова А. та Лихобабка Т. розповіли про створення  спілки піонерських організацій України, про те, що ми  також  є  відділенням Луганської обласної дитячої громадської організації «Лугарі». Старші виконали гімн піонерської організаіцї. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon «За добро добром платять»

          11 листопада в 3 класі відбувся відкритий урок з читання «За добро добром платять». Українська народна казка з чарівним перетворенням «Кривенька качечка». Під час проведення уроку ми на чарівній кареті потрапили в  «Країну казок». Наша карета прибула до чарівної казки «Кривенька качечка» . Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon «ВАН» -ІІІ

    Учні нашої школи показали  підготовку у  районному фіналі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», яка відбулася в Новопсковській ЗОШ І — ІІІ ступенів . В дружній атмосфері учні шкіл  давали відповіді на питання, які були розділені на два тури. В результаті, в  середній категорії команда знавців «ВАН» зайняла ІІІ місце . Вітаємо!!!  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Наші інтелектуали

     З метою виявлення рівня інтелектуальних здібностей учнів та підготовки   до районного фіналу інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», в школі відбувся відбірковий турнір. В дружній атмосфері учні 5 — 11 класів розвивали якості командної гри та давали відповіді на питання. які були розділені на два тури. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Добрий ранок (жовтень 2013)

  Шкільна газета

  Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків