Свежие комментарии
  Архивы

  Октябрь 2013

  postheadericon Осінні свята у школі

        Осінь щедра не тільки своїми дарами, а ще й на свята. Зазвичай перед канікулами  у школі  проходить Осінній бал. Для того, щоб свято пройшло дійсно по — святковому, учні прикрасили залу: повісили повітряні кульки, осінні листочки, листівки з поздоровленнями та запрошенням до балу.

       В затишній атмосфері пройшли свята серед молодших школярів . Свято Золотої осені принесло їм багато ігр, конкурсів, веселощів. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon «Країна Барвінкова» знову приймає нових жителів

        8 жовтня  в нашій школі  учні  другого класу завітали до «країни Барвінкової». Свято проводилося в ігровій  формі. Учні розповіли про себе , які вони  активні, кмітливі, винахідливі, сміливі. Ці їхні якості перевірили випробуваннями. Вони успішно справилися з усіма завданнями.  На святі маленькі барвінчата дізналися більше Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Мудрі та багаті літами

       Ми іще молоді і нам здається, що ми завжди будемо молодими, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів. Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку,

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Добрий ранок (вересень 2013)

  Шкільна газета

  Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків