Свежие комментарии
  Архивы

  Сентябрь 2013

  postheadericon оригамі

  19.09 в нашій школі пройшла виставка  дитячих робіт з оригамі. Оригамі не тільки цікаве заняття, але воно щей корисне. Активізує творче мислення, підвищує інтелектуальні здібності, розвиває просторову уяву. Найкраща робота Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon День юного натураліста

  В рамках акції  «День юного натураліста» в нашій школі оголошено збір макулатури, з метою збереження лісових насаджень в країні. Всі класи  пройнялися даною проблемою. Найактивнішими  були  учні 9 класу( зібрали  47,5 кг. макулатури). Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Тиждень здорового способу життя

       При пороведенні тижня здорового способу життя була організована загальношкільна ранкова зарядка. Школярі  молодших класів виконували  зарядку по класам, а  сташих класів —  на території шкільного подвір’я. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Квітуча Луганщина

      Конкурс «Квітуча Луганщина» став гарною традицією в нашій школі. Усі класи принесли до школи вироби, зроблені власноруч, з природного матеріалу,

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Я хочу жити в якісному світі

  Якісне життя, яке воно?

  для кожної людини розуміння якісного життя буде своє: для когось —  це корисна їжа, для когось якісне навчання, інший бачить його у чистому навколишньому середовищі і список можна продовжувати і продовжувати. А от яким розуміють якісне життя учні нашої школи, Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon 1 вересня — День Знань

       Знову першовересневий дзвінок скликав на подвір’я Камянської школи засмаглу від літнього сонечка дітвору.  На  лінійку завітали не тільки школярі та їх батьки, а й численні гості.

       Школа чиста, охайна, святково прикрашена. А буквально за кілька днів тут кипіла робота. У семи кабінетах були замінені вікна. Це за бюджетні кошти, а відкоси — за рахунок  батьків, які не шкодуючи ні часу, ні сил, зробили все відмінно.

        Приємно, що до нас вперше завітали на свято голова райдержадміністрації – Лєбєдєв Б.В. та начальник відділу освіти – Височина В.О. Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків