Свежие комментарии
  Архивы

  Ноябрь 2012

  postheadericon Усі на ярмарок !!!

                                                    Увага! Увага! Спішіть-поспышайте!

                                                            Господарі й гості, глядіть, не минайте!

                                                          На ярмарок прошу гуртом, поодинці,

                                                         Чекають на всіх там чудові гостинці!

                                                        На ярмарку «нашім веселім, багатім

                                                                      Є чим дивуватись і є що придбати.

          Такими  словами   розпочався  в нашій  школі  ярмарок. За багато років він проводиться вперше, з метою відродження народних  традицій, виховування рис дбайливого господаря, формування бережливого ставлення  до результату праці. Кожен  бажаючий  мав можливість придбати  подарунки у вигляді картин  з бісеру; Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Осіння панночка

           Осінь… Золота пора… Скільки  приємного, таємничого, цікавого вона несе з собою. Недарма про неї так багато написано віршів, пісень, оповідань. Скрізь походила осінь. Не оминула вона і нашої школи.  В затишній залі   зібралася велика шкільна родина учнів 5-8 класів для того, щоб відпочити і вибрати королеву осені. Кожна панночка, претендентка на королеву осені, активно брала участь у  конкурсах. Спочатку був конкурс – візитка, Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon У нас виріс новий «Соняшник»

              Кожного року дитина переходить на новий віковий  ступінь і змінює віковий статус.  В нашій  школі  цей перехід відбувся  відкритим заходом   «Посвята  в  піонери», продовження  членства  в ЛОДГО «ЛУГАРІ» . В  цьому році  19 листопада учням  5  класу  урочисто було присвоєно звання «знавців». Своє бажання  стати  «піонером»  підтвердили урочистою клятвою. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon інтелектуальна гра

              8 листопада 2012 році в школі проводився інтелектуальний турнір гри «Що? Де? Коли?». Турнір пройшов у дружній атмосфері. У грі взяли участь найерудованіші учні 5 — 11 класів. У грі «Що? Де? Коли?» команди змагалися один проти одного. Всі команди були в одному приміщенні і одночасно давали відповіді на питання. Юним учасникам задали 24 питання, розділених на 2 тури по 12 запитань у кожному. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Добрий ранок (жовтень 2012)

  Шкільна газета

  Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків