Свежие комментарии
  Архивы

  Октябрь 2012

  postheadericon Екскурсія школою — конспект уроку (англійська мова) 8 клас

  Мета уроку:

  Розвивати навички монологічного мовлення; аудіювання; активізувати в мові учнів лексичні одиниці теми « Моя школа»; розвивати творче і критичне мислення учнів; їхню уяву;виховувати любов і повагу до рідної школи.

  Хід уроку

  1.  Організаційний момент.

  2. Початок уроку.

  Teacher.  Dear pupils! Today we are going to speak about our school. Besides we show our guests where this or that classroom is situated. But to begin with I’d like to know if you are ready for our  excursion or not. That’s why I prepared some questions for you. Here they are:

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Олімпійський урок «Олімпійці серед нас» 2 клас

  Основна мета уроку: поширення ідей олімпізму; популяризація олімпійського руху; формування зацікавленості учнів до занять фізичними вправами та стійкого інтересу до олімпійського спорту – провідника миру, духовності, єдності.

  Завдання уроку:

  А) навчальні: 1) розвивати творчі здібності учнів у конкурсі малюнків; 2) розвивати швидкість, спритність, стрибучість; 3) удосконалювати низький старт і стартовий розбіг, стрибок у довжину з місця та метання малого м’ячка з розбігу на дальність;

  Б) пізнавальні: ознайомлювати учнів  із загальними відомостями про легенди започаткування Олімпійських ігор, значущість спорту як посла миру та олімпійську  символіку; 2) нагадати олімпійські види спорту; 3) визначити спортивні досягнення та олімпійських чемпіонів України;

  В) виховні: 1) формувати позитивне ставлення до навколишнього світу; 2) виховувати почуття дружби, взаємовиручки, колективізму, волі до перемоги, чесності і порядності; 3) сприяти залученню дітей до активних занять спортом удома, у школі та спортивному клубі.

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Лекція про алкоголь, табак та наркотики

  25 -26 вересня 2012 року у Камянській ЗОШ I-III ступенів відбулася зустріч фахівця із соціальної роботи Новопсковського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Рибалка Олександра Вікторовича з учнями 8,9,10,11 класів на тему «Шкідливість алкоголю та вплив наркотиків на організм людини». Учням був продемонстрований відеофільм на дану тему.

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Конкурс «Квітуча Луганщина»

  Не перестає вражати фантазія учнів у конкурсі «Квітуча Луганщина». Це конкурс виробів з природного матеріалу. Різноманітними фарбами сяють поробки на столах у школі. Тут ми бачимо і українське подвір’я, і аплікацію з квітів, і різноманітних тваринок, і картини з зерна, та інше.

  Учні 5 класу і в цей раз виявилися найактивнішими, але на районний конкурс пішли роботи з інших класів. Це робота Шаповалової Олени, учениці 10 класу, « Під дубочком на пеньочку їжачки зустрілися», робота Ковальової Карини «Друзі». Карина відкрила у себе новий талант: виготовляти іграшки шляхом валяння з собачої та овечої шерсті. Особливу увагу потребує робота Веремієнка  Володимира «Друге життя». Це – квітка ірису, виготовлена з риб’ячих  кісток . Його виріб отримав перемогу і в районному конкурсі, та відправлений на обласний.

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Конкурс малюнків «Я хочу жити в якісному світі»

  Згідно з планом  виховних робіт    традиційно порводяться шкільні заходи. Один  з них – конкурс малюнків «Я хочу жити в якісному  світі».Учні переймаються теперішнім становищем  навколишнього середовища. Про це свідчить активність школярів у даному конкурсі. Перше місце посідає проблема пов’язана з продуктами харчування. Школярі хочуть вживати якісну їжу без ГМО та пити якісні напої, молоко не з порошку. На другому місці  учні переймаються якісним відпочинком та  життю без шкідливих звичок. Діти Кам’янської школи за чисту країну .

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Дослідна ділянка

  У цьому році наша школа облаштувала навчально — дослідну ділянку, де протягом канікул школярі вирощували різноманітну городину для своїх потреб та для їдальні СТОВ ім. Енгельса. Завдання педагогів – навчити дітей працювати на землі,  і вони поставились до цієї справи відповідально.

  Ще з осені ми розробили 12 соток землі. Розподілили  цю ділянку між  класами з 1 по 11 клас, а весною насадили всього:  петрушка,  столовий буряк, горох, квасоля, морква, солодкі гарбузи, огірки, помідори, цибуля, кукурудза, сорго.

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Конкурс оригамі

  Одним з традиційних шкільних конкурсів став конкурс оригамі. Оригамі – це стародавнє мистецтво складання фігурок з паперу. Воно з’явилося  багато століть тому на Сході та підкорило серця людей  у всіх куточках Землі. Школярі Кам’янської ЗОШ  залюбки оволодівають цим мистецтвом. Поширеним у школі стають вироби модульного оригамі. В цих витворах мистецтв   є щось чарівне і магічне. Учні 5 класу найактивніші учасники, не відступають і в цьому конкурсі. Найкращі роботи: Запорожець Кіри, учениці 8 класу, «Кактус» та «Зайчик» , Єманової Даші, учениці 3 класу, «Ваза з квіткою», Єманова Дениса, учня 4 класу, «Грибочок», виставлені до шкільного куточка кращих робіт.

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Використання тренажеру на уроках

  За рахунок спонсорьских коштів СТОВ «Енгельса» школі був подарований тренажер. Використання данного тренажеру на уроках фізкультури дуже вплинуло на мотивацію школярів до занять спортом.

  Заняття на тренажері відбувається як на уроках так і у вільний час, підчас гуртків чи додаткових занять.

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Свято першого дзвоника

  1 вересня — знаменний святковий день. По традиції тисячі хлопчиків і дівчаток перший раз ідуть у перший клас. Шкільний дзвоник Кам’янської ЗОШ  також скликає учнів до класів, де мов у вуликах, кипить, вирує, школярське життя.

  Здрастуй школо, барвистий садочок
  І алея берізок струнких!
  Здруствуй, здраствуй наш рідний куточок —
  Найдорожчий ти нам за усіх!

  Пахнуть фарбою класи просторі,
  Ой як хочеться вже до книжок,
  Ми від степу та літнього моря
  Всі злетілись на перший дзвінок.

   

  Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків