Свежие комментарии
  Архивы

  Архив рубрики «Для батьків»

  postheadericon Поради батькам!

  Як батьки можуть допомогти дитині  підготуватися до ЗНО

  З 1 лютого стартуватиме реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року. Випускники розпочали активну підготовку до важливих випробувань у їхньому житті – випускних і вступних іспитів – ще у вересні, а то й раніше.

  Тож у пригоді стануть  рекомендації батькам, які допоможуть їхнім дітям знизити рівень хвилювання, сформувати спокійне ставлення до процедури тестування, а відтак впевнено почуватися під час ДПА та ЗНО.

  Допоможіть своїй доньці/своєму синові визначитися з предметами ЗНО/ДПА.

  Для початку допоможіть своїм дітям отримати відповіді на такі запитання: чи є ДПА тим самим, що й ЗНО? які предмети треба проходити на ДПА, а які – на ЗНО? яким буде тест із математики у 2022 році? українська мова чи українська мова і література: який тест вибрати?

  Також ознайомтеся з переліком предметів ДПА, з графіком проведення ЗНО-2022,  з особливостями ЗНО/ДПА, з Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України у 2022 році.

  Українська мова чи українська мова і література: який тест вибрати?

  У переліку навчальних предметів, із яких проходитиме ЗНО, виокремлюють українську мову й українську мову і літературу. Визначитися з вибором допоможуть Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти України у 2022 році, що містять перелік спеціальностей, для вступу на які потрібно буде виконати той чи той варіант сертифікаційної роботи (тесту). З детальною інформацією щодо  результатів ЗНО з цих предметів ознайомтеся в матеріалі.

  Яким буде тест із математики у 2022 році?

  Тести з математики будуть двох типів: математика і математика (рівень стандарту). Вибирати потрібно залежно від рівня, на якому випускник/випускниця вивчали цей предмет і чи потрібен його результат для вступу до закладу вищої освіти. У цій рубриці ви отримаєте відповідь на найпоширеніше запитання: «Яка різниця між тестами «Математика» і «Математика (завдання рівня стандарту)»?

  Підключайтеся більше, ніж зазвичай

  Разом із донькою / сином зробіть віртуальну екскурсію сайтом Українського центру оцінювання якості освіти, ознайомтеся з матеріалами рубрики «ЗНО/ДПА».

  У розділі «Підготовка. ЗНО-2022» подано докладний опис усіх предметів ЗНО: за якою програмою потрібно готуватися, зі скількох тестових завдань складається сертифікаційна робота, скільки часу відводиться на тест, як оцінюють різні типи завдань. Також ви можете ознайомитися з тестами минулих років, з умовами реєстрації та процедурою подання апеляційних заяв.

  Зверніться до віртуальних ресурсів

  Досвід дистанційної освіти має свої плюси. Нині багато випускників налаштовані на підготовку онлайн, тому варто проаналізувати, що може стати в пригоді: короткі курси, навчальні відео, онлайн тестування чи цілі освітні онлайн платформи. Саме у цій рубриці є покликання на відеоматеріали, які розміщені на YouTube-каналі Українського центру.

  Сповна використайте можливості Пробного ЗНО

  Для того щоб знизити рівень тривоги з приводу самої процедури ЗНО, варто пройти Пробне ЗНО. Такий досвід допоможе вашій дитині ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися саме на виконанні тестових завдань.

  У 2022 році пробне ЗНО відбудеться 19 і 26 березня:

  • 19 березня  –  тестування з української мови, української мови і літератури;
  • 26 березня  – з історії України, з математики, з математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов.

  Мотивуйте дитину показати свій найвищий результат на ЗНО

  Створіть комфортні умови: подбайте заздалегідь про зручний одяг, напередодні іспиту разом сплануйте оптимальний маршрут до пункту тестування, розрахуйте час на дорогу, перевірте, чи підготувала дитина ручки з чорнилом чорного кольору, у день тестування – чи всі необхідні документи взяла (паспорт, сертифікат, запрошення-перепустку).

  Ці поради допоможуть вам  налаштуватися на успіх, почуватися впевнено і спокійно.

  postheadericon Закінчення І семестру

  ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАКІНЧЕННЯМ І СЕМЕСТРУ !

  Відмінники:

   

  5 клас  Головашич Артем

  Чумаков  Іван

  Шевцова Олена

  Щеглов Олексій

   

   9 клас  Віннік Іван

  Пеньковська Альона

   

  11 клас Нарожна Марина

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Лекція про алкоголь, табак та наркотики

  25 -26 вересня 2012 року у Камянській ЗОШ I-III ступенів відбулася зустріч фахівця із соціальної роботи Новопсковського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Рибалка Олександра Вікторовича з учнями 8,9,10,11 класів на тему «Шкідливість алкоголю та вплив наркотиків на організм людини». Учням був продемонстрований відеофільм на дану тему.

  Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків