Свежие комментарии

  Архив рубрики «Виховання»

  postheadericon Гендерне виховання в школі

  В нашій школі в рамках акції «16 днів проти гендерного насилля» проведено міні-тренінг з учнями 5 — 11 класів за наступною програмою: інформування про права людини в цілому, про правила безпечної поведінки в мережі «Інтернет»; перегляд відеофільму щодо прав жінок в Україні. Учні 1 — 4 класів подивилися мультфільми з даної теми.

  Учні взяли участь в конкурсі малюнків.

  postheadericon День української писемности та мови

  Сьогодні в нашій школі була лінійка , присвячена Дню української писемности та мови. Учениця 11 класу Запорощенко Марина привітала всіх зі святом. Учні 5, 10 класів розіграли сценку про зустріч сучасних дітей і Кирила та Мефодія. Ті розповіли про створення ними алфавіту. Учні 7 класу проспівали пісню «Рідна мова».

  На завершення Вчитель української мови та літератури Медкова І.В. провела жартівливу вікторину.

  На ІІ поверсі обладнано куточок «Бринить, співає наша мова!».

  Учні старших класів та вчителі долучилися до Всеукраїнського диктанту єдності «Від бересту — до «цифри».

  postheadericon Турнір інтелектуалів

  Сьогодні в нашій школі пройшла гра «Що? Де? Коли?». Вона складалася з двох турів по 10 питань в кожному та проходила в двох вікових категоріях: середня група – 5 – 8 класи та старша група – 9 – 11 класи. В кожній категорії обирався переможець.

  Серед учнів 5-8 класів перемогла команда знавців 8 класу, а серед 9-11 -команда 9 класу.

  postheadericon Господиня Осінь

  Напередодні канікул в школі пройшли осінні свята. Учні 5-8 класів проявили себе в конкурсно-розважальній програмі «Осінь- 2019». Вони співали, танцювали,приймали участь у конкурсах, інсценували казку «Теремок » на новий лад.

  Старшокласники змагалися за звання «Містер осінь». Вони показали себе в спортивних , інтелектуальних ,танцювальних конкурсах. Кожен учасник мав змогу продемонструвати свої кулінарні здібності , побути візажистом.

  Класні керівники теж заробили додаткові бали конкурсантам.

  Титул «Містер Осінь » отримав учень 11 класу Марченко Богдан, «Містер Артистизм» -Веремеєнко Володимир (10 кл.) , «Містер Витривалість»- Скиба Олексій (9 кл.).

  postheadericon Профорієнтаційна робота

  Фахівцем  Новопсковського районного центру  зайнятості розпочата профорієнтаційна робота з учнями 9 — 11 класів.

  Метою даного напрямку роботи є ознайомлення зі світом професій та  допомога в професійному самовизначенні, щоб запобігти в подальшому молодіжному безробіттю.

  Оксана Валеріївна намагалась допомогти учням зрозуміти наскільки важливий і відповідальний крок – вибір майбутньої професії, надавала поради як уникнути  помилок при її виборі, наголошувала на необхідності вивчення своїх інтересів, здібностей, особливостей характеру і фізичних можливостей. Учні дізнались про формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА».

  Норвезька рада у справах біженців (NRC) продовжує надавати  допомогу населенню, постраждалому в результаті конфлікту на Сході України. У центрі правової допомоги NRC юрист Коротін Ростислав консультував внутрішньо переміщених осіб та людей, постраждалих у результаті конфлікту.

  postheadericon Екологічна акція «За чисте довкілля»

  В екологічній акції  минулої п’ятниці  взяли участь учні 5 — 11 класів, вчителі та працівники школи. Прибрані  пришкільна територія та сільський парк. 

  У цьому селі ми працюємо, живемо і хочемо, щоб воно було затишне, щоб людям було приємно бачити навколо себе чисте довкілля.

  postheadericon До Дня захисника України

  З 07 по 11 жовтня 2019 року в нашій школі проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України.


  Протягом тижня проведено: конкурс малюнків, конкурс читців — декламаторів, конкурс строю та пісні, благодійний ярмарок, поїздка на ВЧ ВІПС Ганусівка та привітання зі святом прикордонників, класні години , тематична виставка у шкільній бібліотеці «Ми нащадки козацького роду» .

  postheadericon Вчителі, вчителі…

  Сьогодні в нашій школі приймали вітання працівники освіти.
  Після уроків вчителі зібрались у актовій залі, та насолоджувались святковим концертом, який для них підготувала рада учнівського врядування.

  postheadericon Білої акації грона запашні

      У нашій школі проводиться акція «Ми- поруч», яка розрахована на адресну підтримку пенсіонерів, ветеранів. Життя вже не раз доводило, що найкращі ліки — доброта.
  З метою вшанування осіб похилого віку та ветеранів учні нашої школи зі святковим концертом завітали до сільського будинку культури.

  postheadericon Олімпійський тиждень

  Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який відбудеться 14 вересня 2019 року, в нашій школі вже котрий рік поспіль проводиться Олімпійський тиждень, протягом якого здобувачі освіти змагалися із різних видів спорту. Тиждень завершився з такими результатами.

  З бігу на 30 метрів переможцями серед дівчат 5 — 8 класів стали: Донцова О., учениця 6 класу — І місце; Вертегел К., учениця 8 класу — ІІ місце ; Половинка А., учениця 8 класу — ІІІ місце.


  З бігу на 30 метрів переможцями серед хлопців 5 — 8 класів стали: Бутко В., учень 8 класу — І місце; Веремієнко Д., учень 8 класу — ІІ місце; Беденко А. , учень 8 класу — ІІІ місце.

  З бігу на 60 метрів переможцями серед дівчат 9 — 11 класів стали: Запорощенко М., учениця 11 класу — І місце; Попова О., учениця 11 класу — ІІ місце .

  З бігу на 60 метрів переможцями серед хлопців 9 — 11 класів стали: Морозов Д., учень 11 класу — І місце; Метасьов М., учень 10 класу — ІІ місце; Грушко М.,
  учень 8 класу — І місце;

  Зі стрибків у домжину перемогли серед дівчат: Скиртач С, учениця 7 класу; Вертегел К., учениця 8 класу;
  Запорощенко М., учениця 11 класу ; серед хлопців: Приколота С., учень 6 класу; Костюк І., учень 9 класу.

  З метання м’яча серед дівчат перемогди: Кучеренко К., учениця 8 класу

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків