Свежие комментарии
  Архивы

  Архив рубрики «Навчання»

  postheadericon Резюме на конкурс вчитель року

  postheadericon Урок фізкультури з використанням інноваційних технологій

  postheadericon Тиждень зарубіжної літератури

  З 13.02 по 17.02 в нашій школі пройшов тиждень зарубіжної літератури. В понеділок відбулося відкриття предметного тижня. В цей день учні надали свої роботи на виставку — конкурс ілюстрацій  «Читаємо, уявляємо, малюємо.» Переможцем конкурсу стала учениця 10 класу Сладкова Аня. Цього ж дня учні презентували свої власні вірші, оповідання, есе на конкурсі «Проба пера». Найкращими роботами було визнано Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Молодіжна підпільна антифашистська організація «Інтернаціоналіст»

  В центрі Кам’янки на бетонному постаменті схилилась скорботно над братською могилою постать жінки. В руці — лавровий вінок. Серед багатьох імен окремо викарбувані прізвища місцевих підпільників-комсомольців : Андрія Кравцова, Миколи Бабенка, Івана Ващенка, Дмитра Каркачова та невідомого солдата — оточенця Попова. І все…

  Сьогодні мало хто, навіть з кам’янчан, може щось розповісти про цю підпільну групу та їх боротьбу з окупантами. А ось в далекому Азербайджані, місті Баку, про кам’янське підпілля знають майже все. Адже там, до самої смерті в 2002 році, мешкала людина, яка очолювала цю підпільну групу, і яка все життя поклала, щоб відновити чесне ім’я одного з
  членів групи, жителя села Кам’янки, комсомольця Волошина Митрофана

  Олексійовича (партизанське ім’я Іван). Багато років шукала могилку й його мати Параска Прохорівна Волошина. Все життя її мучило запитання: «Де ж мій син?». А могилка його була поруч, в селі Новорозсоші, але, на жаль, через бюрократизм партійних чиновників матері так ніхто і не розповів правди…

  Але почнемо з самого початку. Звали того чоловіка, що мешкав у Баку, а в роки війни очолював кам’янське підпілля, Харитонов Геннадій Леонідович (партизанське Ім’я Гнат). Його так і не визнали за життя керівником підпільної групи. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Опис шкільного музею

  Музей – «чарівна машина часу». В ній, за кілька  десятка хвилин, відведені на урок чи позакласний захід, відвідувачі можуть здійснити подорож  в минулі десятиліття, побачити не тільки минуле і день сьогоднішній, а й зазирнути в майбутнє, порівняти події різних часів. в цій «книзі людства», зібрані предмети, документи, фото, які зберігають пам’ять минулого, передають її як естафету нашим нащадкам, підтримують нитку часів та поколінь. Її «сторінки» «читають» та «перечитують» відвідувачі  різного віку від першачка до випускника. Нашими гостями є дошкільнята і пенсіонери. Дотик до минулого залишає слід на все життя. Так за поточний  рік, на базі краєзнавчого музею Кам’янської ЗОШ І – ІІІ ступенів було проведено великий об’єм робіт. Значна увага була приділена визначній історичній даті – 70- річчю Великої Перемоги. Пошукова група, в рамках Всеукраїнської  історико — краєзнавчої акції «А ми тую славу збережемо», зібрала та упорядкувала унікальні архівні документи. Зокрема – краєзнавче дослідження за напрямком «Біографія Героя» висвітлили  у збірці «Василь Федорович Пульний» та невідомі факти діяльності молодіжної антифашистської організації «Інтернаціоналіст» села Кам’янки. Пошукова група  стала переможцем акції 2015 року. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Герої Другої світової війни

   З 1982 року в Кам’янській  загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів  відкритий   музей. У шкільному музеї є матеріали про капітана Василя Федоровича  Пульного. Василь Федорович Пульний (1922-1944) —  учасник Великої Вітчизняної війни, командир роти автоматників 10-го стрілецького корпусу 51-ї армії 4-го Українського фронту (пізніше — 1-й Прибалтійський фронт), старший лейтенант, командир роти автоматників 79-ї танкової бригади, Герой Радянського Союзу (1945).

  У 1964 році збором матеріалів по Пульному В.Ф. займався керівник гуртка військових істориків Фролов Павло Максимович. Потім  зв’язок  із школою № 32  в м. Шахти, де навчався Пульний Василь встановила вчитель історії Кам’янської школи Бабенко Галина Федорівна. До пошуків залучила і учнів. Була створена пошукова група «Поиск». У різні роки школа по збору інформації вела переписку з Латвійською РСР, а також з середньою школою №32 мШахти Ростовської області . З Шахтами тривалий час підтримували зв’язок, а з Вільнюсом зв’язок втрачений, на наш  лист відповідь так і не прийшла.

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Аналіз підручника С. Д’ячкова та С. Литовченко «Всесвітня історія» 8 клас

  Аналіз підручника

  С. Д’ячкова

  та С. Литовченко

  «Всесвітня історія»  8 клас

  за результатами апробації

  1.1.        Зміст

  —         інформація чітко спрямована  на засвоєння та відтворення змісту;

  —         у вступі відмічено основні відмінності  Нового часу від епохи Середньовіччя;

  —         наявність до кожного розділу вступної інформації та ключового питання;

  —         чітко встановлено актуальність теми;

  —         достатньо фрагментів історичних джерел та довідкової інформації;

  —         об’єм параграфів несе тільки необхідну інформацію;

  —         зміст доступний до вікового цензу;

  —         в кожному розділі є порівняльна таблиця хронологічних подій, що відбувалися одночасно на Заході, сході та Україні;

  —         текст параграфів розбитий на пункти, під назвою яких  чітко усвідомлюються зміст;

  —         вкінці кожного пункту є логічні висновки;

  —         основні поняття та терміни виділені різним курсивом та кольором, що не залишається поза увагою учнів;

  —         паралельно надається цікава інформація, фрагменти історичних джерел, погляди відомих людей на різні події;

  —         інформація не переобтяжена;

  —         теми чітко виділені червоним кольором;

  —         нумерація сторінок добре помітна, що дає змогу учням швидко орієнтуватися  у підручнику;

  —         на кожній  лівій сторінці (вгорі) нагадується який параграф вивчають учні;

  —         учень в змозі самостійно опрацьовувати текст.

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Наші досягнення

  Вітаємо

  переможців  і призерів ІІ етапу Всеукраїнських  предметних олімпіад

  2013 — 2014 навчального року Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon «За добро добром платять»

          11 листопада в 3 класі відбувся відкритий урок з читання «За добро добром платять». Українська народна казка з чарівним перетворенням «Кривенька качечка». Під час проведення уроку ми на чарівній кареті потрапили в  «Країну казок». Наша карета прибула до чарівної казки «Кривенька качечка» . Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Екскурсія школою — конспект уроку (англійська мова) 8 клас

  Мета уроку:

  Розвивати навички монологічного мовлення; аудіювання; активізувати в мові учнів лексичні одиниці теми « Моя школа»; розвивати творче і критичне мислення учнів; їхню уяву;виховувати любов і повагу до рідної школи.

  Хід уроку

  1.  Організаційний момент.

  2. Початок уроку.

  Teacher.  Dear pupils! Today we are going to speak about our school. Besides we show our guests where this or that classroom is situated. But to begin with I’d like to know if you are ready for our  excursion or not. That’s why I prepared some questions for you. Here they are:

  Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків