Свежие комментарии
  Архивы

  Архив рубрики «Блог Клига С.П.»

  postheadericon Резюме на конкурс вчитель року

  postheadericon Урок фізкультури з використанням інноваційних технологій

  postheadericon Олімпійський урок «Олімпійці серед нас» 2 клас

  Основна мета уроку: поширення ідей олімпізму; популяризація олімпійського руху; формування зацікавленості учнів до занять фізичними вправами та стійкого інтересу до олімпійського спорту – провідника миру, духовності, єдності.

  Завдання уроку:

  А) навчальні: 1) розвивати творчі здібності учнів у конкурсі малюнків; 2) розвивати швидкість, спритність, стрибучість; 3) удосконалювати низький старт і стартовий розбіг, стрибок у довжину з місця та метання малого м’ячка з розбігу на дальність;

  Б) пізнавальні: ознайомлювати учнів  із загальними відомостями про легенди започаткування Олімпійських ігор, значущість спорту як посла миру та олімпійську  символіку; 2) нагадати олімпійські види спорту; 3) визначити спортивні досягнення та олімпійських чемпіонів України;

  В) виховні: 1) формувати позитивне ставлення до навколишнього світу; 2) виховувати почуття дружби, взаємовиручки, колективізму, волі до перемоги, чесності і порядності; 3) сприяти залученню дітей до активних занять спортом удома, у школі та спортивному клубі.

  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Використання тренажеру на уроках

  За рахунок спонсорьских коштів СТОВ «Енгельса» школі був подарований тренажер. Використання данного тренажеру на уроках фізкультури дуже вплинуло на мотивацію школярів до занять спортом.

  Заняття на тренажері відбувається як на уроках так і у вільний час, підчас гуртків чи додаткових занять.

  Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків