Свежие комментарии
  Архивы

  Архив рубрики «Без рубрики»

  postheadericon Ми- країни своєї захисники

  В нашій школі  на цьому тижні  пройшли заходи  з відзначення Дня українського добровольця, 80- річчя з Дня проголошення незалежності Карпатської України   та Дня початку кримського спротиву. Саме в цей час Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Знову учнів кличе дзвоник!

  3 вересня шкільне подвір’я наповнилось  дитячим гомоном,сміхом, піснями. Школа заграла осінніми барвами. В цьому році до нашої шкільної родини влилися 14 першокласників.  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Ремонт в школі

  Зараз в школі напружена пора —ремонт . В цьому році наші благодійники  СТОВ ім. Енгельса виділили кошти для проведення ремонтних  робіт в сумі 12000 грн.

  postheadericon Вручення «Оскарів»

  23 червня  вже  вкотре  наша  школа  проводжала  в  самостійне  життя  учнів

  11 класу . В цьому році  їх лише 6.З нетерпінням вони чекали цього дня і впевнено до нього йшли, склали ЗНО.І ось нарешті  випускний ! Пройшов він у стилі церемонії вручення  «Оскара».Як справжні кінозірки Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Звіт про роботу пришкільного табору «Smile»

  29.05  вже  вкотре  відчинив свої двері для учнів нашої школи  літній мовний табір »Smile». В цьому році в ньому відпочили 83 учні. З них — 33 пільгових категорій за бюджетні кошти, а 50 — за благодійні кошти СТОВ ім. Енгельса.

  В таборі працювали 5 загонів : «The Bells», «The Beatles», «The  Tigers», » The Sun flowers», «The Best». Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Героям Крут присвячується

  Уроки історичної пам`яті пройшли в школі. Цьогоріч вони були присвячені 100-й річниці бою під Крутами.

   Крутянська жертва не була даремною – виросли нові когорти борців за волю України. Цей дух героїзму й лицарства позначається й тепер на воїнах АТО. Це триватиме й далі, щоб довести до повної перемоги державницьких ідей, за які полягли Герої Крут. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon XVII Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

  Протягом грудня — січня в нашій школі проходив шкільний етап Всеукраїнського  конкурсу  учнівської творчості на тему «Ніхто нам не збудує державу, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В. Липинський). В номінації «Література» взяли участь Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Обережно — міни!

  В нашій школі   проведені заходи з питань мінної безпеки. Проведено позапланові інструктажі,оновлено куточкиз правил поведінки з вибухонебезпечними предметами, запланована зустріч з працівниками МНС та Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Вшановуємо ювіляра

  Єднаймося, братаймося

  В товариство  чесне,

  Най  братерством, щирими трудами

  Вкраїна воскресне!

  Іван Франко

  З  23 по  27 травня в школі пройшов тиждень вшанування пам’яті   Івана Яковича Франка. На лінійці школярам були представлені цікаві факти з життя І.Я.Франка. Учні читали поезії, уривки з поеми «Мойсей» про проблеми нації і держави в суспільно — політичній спадщині Каменяра. Протягом тижня була показана  Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon

              Проблема безпеки та якості життя є пріоритетним напрямком сьогодення. Вона є характерною для усіх без вийнятку країн світу .Найактуальнішими з них є проблема забруднення навколишнього середовища, неякісні продукти харчування,ліки тощо.Учні розуміють суть даної проблеми і зробили перші кроки в напрямку покращення якості життя. В школі пройшла виставка  малюнків «Я хочу жити в якісному світі» Переможцями стали Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків