Свежие комментарии

  Архив автора

  postheadericon Зустріч з ліквідатором

  14 грудня, в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день ми  вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів. Не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду вони робили все, що від них залежало і віддали своє здоров’я та життя заради життів мільйонів інших громадян.

  Напередодні цієї дати в школі відбулася зустріч з учасником ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Христюком Аркадієм Костянтиновичем. Здобувачі освіти уважно слухали розповідь , задавали питання, переглянули відеофільм «Ліквідатори».

  postheadericon Дякуємо нашим благодійникам!

  Відділення ім. Енгельса ТОВ АП «Придніпровське»( Вінник Я.С.) та  Кам‘янську сільську раду (Плис В.І.) за :

  • оздоровлення 22 дітей у пришкільному мовному таборі «Smile»  (5544 грн.)
  • 5 комп’ютерів;
  • Фарбу і буд.матеріали на суму 14000 грн.
  • Огорожу на суму 38000 грн.
  • Стінку меблеву «Школа -сад»-14539грн.
  • пальне для  підвозу учнів та канцтовари на суму 5000грн.;

  Запорощенку  Є.С.-  за  придбання меблів та інвентаря  на суму 2500грн.;

  Зікраньову І.В. –  за оранку пришкільної ділянки;

  Щербаку  В.А.  – за  пальне для підвозу учнів на суму 1200 грн.;

  Агрофірму «Нібулон» за:

  • Плазмовий телевізор ;
  • спортивний інвентар.

  postheadericon Знай свої права

  В рамках Всеукраїнського тижня права наші школярі 8 — 11 класів взяли участь в Інтернет — уроці «Молодіжна правнича платформа — впевнена позиція на юридичному полі», організованому Луганським державним університетом внутрішніх справ ім. Дідоренка. Були запропоновані теми для обговорення:

  1. Шахрайські схеми «Роботи на дому»;
  2. Протидія булінгу;
  3. Кібербулінг.

  postheadericon Умій захистити себе від пожежі

  10 грудня 2019 року в нашій школі працівники Новопсковського відділення МНС провели протипожежне тренування та навчання  учасників освітнього процесу і працівників закладу в умовах виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій.

  postheadericon Майбутні захисники

  Серед юнаків  та дівчат 10-11 класів нашої школи відбулися спортивні змагання «Святкуємо День Збройних Сил України».  Діти змагалися в силовій підготовці,інтелектуальному конкурсі, стрільбі з пневматичної зброї. Дівчата змагалися на рівних з юнаками. Перемогли одинадцятикласники.  postheadericon Витрати коштів на їдальню (жовтень, листопад)

  postheadericon Гендерне виховання в школі

  В нашій школі в рамках акції «16 днів проти гендерного насилля» проведено міні-тренінг з учнями 5 — 11 класів за наступною програмою: інформування про права людини в цілому, про правила безпечної поведінки в мережі «Інтернет»; перегляд відеофільму щодо прав жінок в Україні. Учні 1 — 4 класів подивилися мультфільми з даної теми.

  Учні взяли участь в конкурсі малюнків.

  postheadericon День української писемности та мови

  Сьогодні в нашій школі була лінійка , присвячена Дню української писемности та мови. Учениця 11 класу Запорощенко Марина привітала всіх зі святом. Учні 5, 10 класів розіграли сценку про зустріч сучасних дітей і Кирила та Мефодія. Ті розповіли про створення ними алфавіту. Учні 7 класу проспівали пісню «Рідна мова».

  На завершення Вчитель української мови та літератури Медкова І.В. провела жартівливу вікторину.

  На ІІ поверсі обладнано куточок «Бринить, співає наша мова!».

  Учні старших класів та вчителі долучилися до Всеукраїнського диктанту єдності «Від бересту — до «цифри».

  postheadericon Турнір інтелектуалів

  Сьогодні в нашій школі пройшла гра «Що? Де? Коли?». Вона складалася з двох турів по 10 питань в кожному та проходила в двох вікових категоріях: середня група – 5 – 8 класи та старша група – 9 – 11 класи. В кожній категорії обирався переможець.

  Серед учнів 5-8 класів перемогла команда знавців 8 класу, а серед 9-11 -команда 9 класу.

  postheadericon Господиня Осінь

  Напередодні канікул в школі пройшли осінні свята. Учні 5-8 класів проявили себе в конкурсно-розважальній програмі «Осінь- 2019». Вони співали, танцювали,приймали участь у конкурсах, інсценували казку «Теремок » на новий лад.

  Старшокласники змагалися за звання «Містер осінь». Вони показали себе в спортивних , інтелектуальних ,танцювальних конкурсах. Кожен учасник мав змогу продемонструвати свої кулінарні здібності , побути візажистом.

  Класні керівники теж заробили додаткові бали конкурсантам.

  Титул «Містер Осінь » отримав учень 11 класу Марченко Богдан, «Містер Артистизм» -Веремеєнко Володимир (10 кл.) , «Містер Витривалість»- Скиба Олексій (9 кл.).

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків