Свежие комментарии

  Архив автора

  postheadericon Витрати їдальня

  postheadericon Витрати коштів

  postheadericon Фестиваль ДЮП — 2019

  Захід розпочався вступним словом заступника директора з виховної роботи Кондратенко О.П.. Вона коротко розповіла про фестиваль ДЮП, ознайомила з етапами конкурсу.

  На захід завітав інспектор Новопсковського МРВ ГУ ДСНС Риб’янець Ю.Ю. Учні  з цікавістю слухали його розповідь і задавали багато питань.

  У програмі Фестивалю проводилися такі конкурси:

  Конкурс «Візитка» передбачала представлення дружини протягом  десяти хвилин в довільній формі. Кількість членів дружини, які беруть участь у конкурсі «Візитка», не обмежувалася.

  Тема виступу дружини порушувала  актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки населення, несла рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях, пропагувала здоровий спосіб життя, несла агітаційне навантаження щодо необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності.

  Змагалися між собою команди «101», «Екстрім» , «Нон — стоп», «Палаючі серця», «Вогник».

  На початку конкурсу кожна  команда отримала  маршрутний бланк із завданнями. На кожному етапі конкурсу судді  виставляли  в маршрутному листі час проходження етапу та штрафні бали.

  Конкурс «Безпечна прогулянка» складалася із п’яти  етапів:

  • «Гриби, ягоди»;
  • «Рятувальна мотузка»;
  • «Рятування потопаючого»;
  • «Медичний»;
  • «Влучний стрілець».

  У конкурсі «Плакат соціальної реклами» кожна дружина під час жеребкування отримала завдання з темою для розроблення та створення плаката з питань безпеки життєдіяльності.

  Перемогла команда учнів 9 класу. ІІ місце посіли учні 7 класу. На ІІІ місці – 11 клас

  postheadericon Міжнародний день спорту.

  Учні та вчителі нашої школи прийняли активну участь у проведенні Міжнародного дня спорту. День розпочався з загальношкільної зарядки та акції «Біла картка». В цей день відбулися змагання з волейболу між учнями 7-11 класів та командою вчителів. Перемогли учні 10 класу.

  postheadericon Ми- країни своєї захисники

  В нашій школі  на цьому тижні  пройшли заходи  з відзначення Дня українського добровольця, 80- річчя з Дня проголошення незалежності Карпатської України   та Дня початку кримського спротиву. Саме в цей час Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Міжнародний день рідної мови

  Як відомо, мова- душа народу .Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка. Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Бюджетні кошти

  postheadericon Накладні їдальня

  postheadericon Події цього тижня

  Дуже насиченим виявився цей тиждень в нашій школі.

  22 січня Кам’янська ЗОШ  І-ІІІ ступенів відсвяткувала День Соборності України. Учні  прийшли  до  школи  урочисто  одягнені,  в вишиванках.  В знак шани та об’єднання українських земель в нашій  школі була проведена  літературно – музична композиція «Нехай нерозмежованою залишиться навіки». Ведучі свята учні  10 класу Шматко Олександра та Лисенко Максим провели Прочитать остальную часть записи »

  postheadericon Зимові розваги

  Діти дуже люблть зиму і  завжди з нетерпінням чекають снігу, адже ігри зі снігом люблять всі. Багато хто говорить, що взимку нудно. Але це не так. Адже стільки всього цікавого взимку: і лижі, і ковзани, і санки. На подвір’ї нашої школи учні також знайшли чим себе зайняти.

  Прочитать остальную часть записи »

  
  Ми в мережі
  Розклад уроків